VGN Dragonfly F1 Pro veya Pro Max alınır mı?

Quadranil1

Hectopat
Makaleler
6
Yıllardır kablolu kullanan birisi olarak artık daha hafif ve kablosuz bir modele geçmek istiyorum.
Şu an kullandığım DA V2 elime ve oynayış tipime çok uygun değil. Palm griple claw grip arasında garip bir tutuşum var. Claw sayılabilir aslında. Bu fiyat F1 Pro, Pro Max'den bandına daha iyisi var mıdır?

Birde şey soracaktım şu F1 Pro için 4k Dongle gerekli bir şey mi?

Son düzenleme:
F1 Pro öneririm. F1 Pro Max'daki Kailh switchlerden daha iyi F1 Pro'nun Huano switchleri. 2000TL bandında bu modelden daha donanımlı başka bir model yok diye düşünüyorum. Kaplaması, boyutu, malzeme kalitesi ve donanım çok iyi. Yazılımı da diğer Çinli üreticiler gibi baş ağrıtmıyor. Çok hızlı ve güzel görünüyor.

F1 Pro öneririm. F1 Pro Max'daki Kailh switchlerden daha iyi F1 Pro'nun Huano switchleri. 2000TL bandında bu modelden daha donanımlı başka bir model yok diye düşünüyorum. Kaplaması, boyutu, malzeme kalitesi ve donanım çok iyi. Yazılımı da diğer Çinli üreticiler gibi baş ağrıtmıyor. Çok hızlı ve güzel görünüyor.
4K Dongle almalı mıyım hocam? Ayrıca F1 Pro ve Pro Max'in tek farkı ağırlık ve pil ömrü değil miydi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-11-01-40-42-321_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-05-11-01-40-42-321_com.android.chrome.jpg
    75,3 KB · Görüntüleme: 28

Geri
Yukarı