Bisiklet için LED önerisi

İmamic

Centipat
Yer
düzce
Merhaba bisiklet için daha doğrusu romorküm için bir LED arıyorum neon LED olursa mükemmel ötesi olur ve tabii su geçirmemesi lazım, önerilerinizi bekliyorum. Altta romorkün fotosu var. Çevresi toplamda yaklaşık 4 metre ona göre olursa sevinirim.

IMG_20231129_140549_743.jpg

Merhaba bisiklet için daha doğrusu romorküm için bir LED arıyorum neon LED olursa mükemmel ötesi olur ve tabii su geçirmemesi lazım, önerilerinizi bekliyorum. Altta romorkün fotosu var. Çevresi toplamda yaklaşık 4 metre ona göre olursa sevinirim.

Eki Görüntüle 2040731
Abi sen ne yapmışsın öyle yaa o ne? :LOL:

Eki Görüntüle 2040731

Arkadaki demiri ne için kullanıyorsunuz?

Eki Görüntüle 2040731

Çok ilginç bir şey olmuş hocam :D

İlk defa böyle bir römork görüyorum. Bisikletiniz klasik eski Bisan kadrolar. Vites dişli de yok, umarım römork çekeceğim derken dizlerinizi sakatlamazsınız. Çerçeve için bir led fikrim maalesef yok ancak isterseniz yüksek lümen ön/arka lamba önerebilirim.

Reklam romorkü arkadaşlar arkadaki eğer istediğim gibi bir LED bulabilirsem tamamlayıp sosyal de konuda açacağım bir iş fikri hakkında.

İlk defa böyle bir römork görüyorum. Bisikletiniz klasik eski bisan kadrolar. Vites dişli de yok, umarım römork çekeceğim derken dizlerinizi sakatlamazsınız. Çerçeve için bir LED fikrim maalesef yok ancak isterseniz yüksek lümen ön/arka lamba önerebilirim.

Hafif ya 10kg falan az hissettiriyor kendini.

Çok ilginç bir şey olmuş hocam :D

Amaç o zaten 😅

Fren lambası olarak çalışanlar var, onlardan düşünüyorum ben eğer bozulursa: Hallow-bisiklet Işık Kontrollü Akıllı Fren Stop Lambası Su Geçirmez Kırmızı Fiyatları ve Özellikleri

Tam olarak aradığım ürünü bulamadım ama bu da benzeri. Frene basınca parlak yanıyor bırakınca sönüyor, hareket sensörü var içinde.

İstediğim şey o arkadaki romorkün çerçevesini LED döşeyerek akşam olunca reklamı hem aydınaltıp hem de hoş bir görüntü olmasını sağlamak.

Büyük ihtimal Power bank ile.

Silikonlu LED'ler mevcut onlardan kullanabilirsiniz, ya da parmak LED'ler var onları da tercih edebilirsiniz.
Bu arada gücü nasıl vereceksiniz?

Hocam pil ya da eğer var ise powerbank de olabilir ama yeter ki su geçirmez olsun. Ha bir de neon olursa çok iyi olur tip olarak çok güzel oluyor.

Fren lambası olarak çalışanlar var, onlardan düşünüyorum ben eğer bozulursa: Hallow-bisiklet Işık Kontrollü Akıllı Fren Stop Lambası Su Geçirmez Kırmızı Fiyatları ve Özellikleri

Tam olarak aradığım ürünü bulamadım ama bu da benzeri. Frene basınca parlak yanıyor bırakınca sönüyor, hareket sensörü var içinde.

Bunun gibi bir şey zaten var bende ben arka romork için bakıyorum hocam.
Arkadaki çerçeveyi LED'lerle döşeyip hem hoş bir görüntü hem de aydınlık katmayı planlıyorum.
Şu şekil bir şey yapmak istiyorum bulduğum neon LED'leri hepsi fişliydi ondan almadım, eğer olmuyorsa normal LED'de olur. Bu arada su geçirmezliği çok sıkıntı olur ise çatı tarzı bir şey yapmaya çalışırım romörka.

IMG_20231204_191436.jpg

Neon LED:

neon-led-hortum-amber_614_1000x1000.jpg

Bu arada romorkda şöyle bir alan var buraya herhangi bir kutusu vb. koyup çevresini kapatıp su geçmeyecek hale getirebilirim.

IMG-20231114-WA0020.jpg

Resimde ki o delikli yerin ortası boş yaklaşık 2-3 parmak sığacak şekilde.

Son düzenleme:
@İmamic Silikonlu dış mekan kullanımına uygun ledler var. Şeffaf led tüpü içinde yerleştirirsen yumuşak bir ışık elde edersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı