Bisiklet N11 taksitli alışveriş iadesi

Daha fazla  
N11 üzerinden 02/01/2024 tarihinde sökmEN01TICAret adlı satıcıdan bisan mtx 7050HD 27.5 jant bisikleti 6.799, 99 TL karşılığında.
Motoyc adlı satıcıdan Lock Kınguard Disk Kilidi Hatırlatma Kablosu Sarı adlı ürünü 89TL karşılığında ve motoreferans adlı satıcıdan World Class Alarmlı Motosiklet Disk Kilit adlı ürünü 85 TL karşılığında sipariş verdik aynı günün gecesinde sökmen ticaret haricinde diğer iki satıcı ürünleri onayladı buraya kadar sorun yok fakat sökmEN01TICAret adlı satıcı siparişi reddeti. (müşteri hizmetlerini arayıp sordum stok yokluğu sebebiyle red vermiş mağaza)

Ben siparişi Garanti BBVA bonus kredi kartı üzerinden 5 taksit olarak yaptım ve Total'de kargo dahil 408 TL indirimlee beraber (N11'in epostama gönderdiği mesajı koyarım) 6.790, 98 TL fatura çıktı ve 5 taksit halinde siparişi tamamladım kısa bir süre sonra da bankadan ilk taksitin çekildiğine dair mesaj geldi bundan bir süre sonra sökmEN01TICAret bisiklet siparişini reddetti bankanın cep şubesinden baktığımda ise böyle bir görüntü var bu ne anlama geliyor anladığım kadarı ile N11 direkt olarak Total miktarı kredi kartı limitinden düşmüş ama sipariş red edilincede reddedilen bisikletin tutarı olan 6.799. 99 TL'yi düşüyor ve ay ay iade etmek şeklinde bir yol izlemiş bu durumda benim ne yapmam gerekir?

Ekran Görüntüsü (71).png

Ekran Görüntüsü (72).png

WhatsApp Görsel 2024-01-04 saat 22.53.23_0289b16b.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı