Bisiklet nakliyesi

Melih2626

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Arkadaşlar, Karabük'ten Eskişehir'e sadece bisikletimi götürmek istiyorum. Sizce kargolar alır mı? Fiyatları nedir? Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

kardeşim benim önerimi dinlemek istersen karabükten eskişehire giden bi otobüsün direk bisikleti alıp muavinini yanına git abi bu gidecek diye max 50 100tl ye halledersin ve en hızlı yontem bu olur yada direk bilet al aynı otobüsle git bagaj parasıda vermezsin buda benden sana bi tavsiye bizzat muavinlik yapıyorum ordan biliyorum 😉

kardeşim benim önerimi dinlemek istersen karabükten eskişehire giden bi otobüsün direk bisikleti alıp muavinini yanına git abi bu gidecek diye max 50 100tl ye halledersin ve en hızlı yontem bu olur yada direk bilet al aynı otobüsle git bagaj parasıda vermezsin buda benden sana bi tavsiye bizzat muavinlik yapıyorum ordan biliyorum 😉
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
aklıma bu geldi :D

Kardeşim benim önerimi dinlemek istersen Karabük'ten Eskişehir'e giden bir otobüsün direk bisikleti alıp muavinini yanına git abi bu gidecek diye Max 50 100TL'ye halledersin ve en hızlı yontem bu olur ya da direk bilet al aynı otobüsle git bagaj parasıda vermezsin bu da benden sana bir tavsiye bizzat muavinlik yapıyorum oradan biliyorum 😉

Peki hocam bisikleti bisiklet kutusuna falan koymaya gerek var mı? Yoksa direk ön tekerleği söküp mü vermemiz gerekiyor?

Geri
Yukarı