Bisiklet Nasıl Sürülür - HowToBasic

Hocam bakın ciddiyim birkaç videosunu izledim nimetle dalga geçiyor fazlasıyla israf yapıyor. Siz de bu adama izlenme kazandırarak israf yapmasına katkı sağlıyorsunuz bu adam yüzünden günah işlemeyin lütfen.

Hocam bunların hepsinin tarihi geçmiş ve bozuk yemekler ama teknolojik şeyleri israf ediyor cidden.
Hocam bakın ciddiyim birkaç videosunu izledim nimetle dalga geçiyor fazlasıyla israf yapıyor. Siz de bu adama izlenme kazandırarak israf yapmasına katkı sağlıyorsunuz bu adam yüzünden günah işlemeyin lütfen.

1632554776218.png

İzliyorum.

Hocam bunların hepsinin tarihi geçmiş ve bozuk yemekler ama teknolojik şeyleri israf ediyor cidden.

Eki Görüntüle 1173110

İzliyorum.
Her neyse ben size gerçekten anlatamıyorum. Tarihi geçmiş olsun olmasın ayağıyla nimete basıyor tarihinin geçtiğini nereden biliyorsunuz ayrıca? Yada o yiyecekleri alıp bilerek tarihinin geçmesini beklemediğini nereden biliyorsunuz? İsraftan başka bir şey değil ve sizde izleyerek buna katkı sağlıyorsunuz Allah akıl fikir versin.

Her neyse ben size gerçekten anlatamıyorum. Tarihi geçmiş olsun olmasın ayağıyla nimete basıyor tarihinin geçtiğini nereden biliyorsunuz ayrıca? ya da o yiyecekleri alıp bilerek tarihinin geçmesini beklemediğini nereden biliyorsunuz? İsraftan başka bir şey değil ve sizde izleyerek buna katkı sağlıyorsunuz Allah akıl fikir versin.

İnternette yazıyor ve burada bir konuda bile öyle yazıyor konuda şöyle yazıyor bu adam bir markette çalışıyor ve oradan bozuk veya tarihi geçmiş şeyler alıyor Google da yazan ise tarihi geçmiş veya bozuk yiyecekler.

İnternette yazıyor ve burada bir konuda bile öyle yazıyor konuda şöyle yazıyor bu adam bir markette çalışıyor ve oradan bozuk veya tarihi geçmiş şeyler alıyor Google da yazan ise tarihi geçmiş veya bozuk yiyecekler.
Öncelikle bu bir iddiaymış. Ayrıca Google'de yazan her şeye güvenme. Google'a karnım ağrıyor yazsan kanser olabilirsin falan diye yazı çıkabilir. Ayrıca hadi diyelim tarihi geçmiş olsun. Bu adamın nimetle dalga geçtiğini ve ayağıyla üzerine basmasını değiştirmiyor.

Eki Görüntüle 1173089

Bu adama aşırı gülüyorum gülmektende zevk alıyorum her videosunu teker teker biliyorum sıkılmadan izliyorum keyfimi yerine getiriyor parçalasa bile yani komik geliyor işte tuvalete ayağını falan sokması komik geliyor.
Şimdi 2015'in konusunu neden hortlattınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı