Bisikleti daha iyi kullanmak için tavsiyeler

Ne bakımdan iyi kullanmaktan kastın ne eğer performans ise bol bol yokuş çık düşük vites yüksek kadans çevir....

Frenin sertliğine göre 1 veya 2 parmağın frende olsun. Hem acil bir durumda daha hızlı tepki verebilirsin hem de kendini daha güvende hissedersin.

2017 yılında hatırlıyorumda titreyerek kullanıyordum. Şimdi Offroad, full tampon gitmek falan bilemiyorum bu iş deneyim işi direk riske girmeye hiç gerek yok alışınca zaten mükemmel kullanırsın. En az 2 yıl kullanman lazım.

Öncelikle doktor kontrolünden geçin. Eğer kendinizi zorlamanıza onay verirse başlayın. İyi bir spor hocası gözetiminde ağırlık egzersizleri yapın, kas gücünüz artsın. Doğru ve dengeli dinlenme - beslenme - egzersiz proğramınız olsun. Bisiklet sporunun varikosel hastalığına yol açma oranı yüksektir. Boxer değil slip giyin. Bunları önemsemeyip sakatlanan kişilerin örnekleri çoktur. Sağlıklı günler.

Sele ayarı ve gidon ayarı sürücüye uygun ayarlanırsa ve mekanik aksamların bakımı yapılırsa daha iyi kullanabilirsin. Ama iyi kelimesinin altını boş bırakmışsın daha etkili mi demek istedin acaba ben sadece yüzeysel cevaplamış olayım yine.

Yeni konular

Geri
Yukarı