Bisikletin aktarıcısındaki sorun nedir?

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar bıraktığım videodaki aktarıcının sorunu ne çözebilir misiniz? Konumlanması mı yanlış yoksa kökten değişmesini gerektiren bir sorunu mu var?
Bisikleti yeni aldım ve çok sorun teşkil etmeyeceğini düşünüyordum çünkü 1. viteste yapıyordu bu durumu şimdi daha da kötüleşmeye başladı hiç binmedik bile.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok basit aslında, diyelim 1 e attın artarıcı 1-2 arasında kalıyor dişliye vuruyor.

61w8hbxfdOL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg

Örnek olarak koydum seninki de buna benzerdir, şuradaki vida gibi şeyi çevireceksin iki yöne doğru döner hangi yönde ses azalıyorsa ses kesilene kadar çevir.

Havalar soğudukça tellerin gerilmesinden dolayı olur, binip binmemekle alakası yoktur.

Çok basit aslında, diyelim 1 e attın artarıcı 1-2 arasında kalıyor dişliye vuruyor.

Eki Görüntüle 1992083

Örnek olarak koydum seninki de buna benzerdir, şuradaki vida gibi şeyi çevireceksin iki yöne doğru döner hangi yönde ses azalıyorsa ses kesilene kadar çevir.

Havalar soğudukça tellerin gerilmesinden dolayı olur, binip binmemekle alakası yoktur.
Onunla alakalı olduğunu hiç düşünmemiştim aktarıcı üzerinde bir oynama yapmamıza gerek yok o zaman herhalde benim bildiğim bu ayar vites geçişlerini düzenlemek için yapılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı