Bisikletin lastiği ne kadara mâl olur?

Arkadaşlar, daha önceden de iç lastiğinde buna benzer bir şey vardı ve 40 TL karsiliginda hem ön hem de arkayı yaptırmıştım. Şimdi de dış lastikte kesik gibi bir durum oldu niye oldu bilmiyorum ama oldu işte. Ne kadar ödemek zorunda kalırım ve sizce değer mi? Bisikleti 600TL'ye almıştım ve şu an 1200 TL gibi bir fiyatı var. Olmadı yenisini alacağım.

Dosya Ekleri

• IMG_20220911_122510.jpg
    IMG_20220911_122510.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 52
Lastik havalarını kontrol edin . lastik yanakları hiç bir zaman sürerken şişmemeli . Lastik havası olmadığı için ve uzun bir süre durduğu için yanaktan kesmiş . Ayrıca dış ce iç lastiği kaliteli alın. Kalitesiz lastik Her şekilde yanaktan patlatır.

Tamam arkadaşlar teşekkürler peki sizce değer mi yaptırmaya?
Niye Değmesin bir arka lastik ve iç lastik 150 tl tutar. Sıfır olarak.

O lastiğin Havası inik bi kere yanaktan bombe yapmış. Bisiklet lastikleri 46 psi a kadar destekler. 35 Psi Lastik havası vurun farkı göreceksiniz . Asfalta yağ gibi akar seni de yormaz.

Lastik havalarını kontrol edin . lastik yanakları hiç bir zaman sürerken şişmemeli . Lastik havası olmadığı için ve uzun bir süre durduğu için yanaktan kesmiş . Ayrıca dış ce iç lastiği kaliteli alın. Kalitesiz lastik Her şekilde yanaktan patlatır.

Niye Değmesin bir arka lastik ve iç lastik 150 tl tutar. Sıfır olarak.

O lastiğin Havası inik bi kere yanaktan bombe yapmış. Bisiklet lastikleri 46 psi a kadar destekler. 35 Psi Lastik havası vurun farkı göreceksiniz . Asfalta yağ gibi akar seni de yormaz.
Hocam bilgili gibi duruyorsunuz şu linkten iç ve dış lastik seti alsam bisikleticye götürüp yaptırsam olur mu bisikletten çok anlamıyorum da

Geri
Yukarı