Bisikletle Gördüğünüz Maksimum Hız

İyi radara yakalanmamışsın
emoji28.png
.

Yol bisikleti olduğu için arada oluyo böyle hızlar güzel yokuş denk geldiği zaman. :)

Ek olarak ön-arka bagajları tam yüklü 26" tur bisikletimle de 63'ü görmüştüm.

Çevre yolundan Kartal'a inerken 74km hız görmüştüm, yerlerdeki ufak kum taneleri bile birer katil haline gelmeye başlıyor o hızlarda :) Ek olarak tünellerde de 65km hıza çok rahat çıkıyorsunuz düz eğimde bile; areodinamik açıdan bir zorlukla karşılaşmadığınız için.

Çevre yolundan Kartal'a inerken 74km hız görmüştüm, yerlerdeki ufak kum taneleri bile birer katil haline gelmeye başlıyor o hızlarda :) Ek olarak tünellerde de 65km hıza çok rahat çıkıyorsunuz düz eğimde bile; areodinamik açıdan bir zorlukla karşılaşmadığınız için.
Maltepe Sahil'e inerken bir köprü var. Baya bir yokuş iniyorsun o yoldan. O yolda 65 KM/H yapmıştım Uygulamadan ölçmüştüm.

Düz yolda 55 km/h yokuş aşağı 76 km/h yapmıştım. O 76 yaptığım yol sağdan soldan araçların çıkabildiği hafif yoğun bir yol sonradan aklım başıma geldi artık o yolda 60'ın üstüne çıkmıyorum.

Bisiklet Giant Trinity Composite 2TT 2014. Triathlon bisikleti ama dropbar takarak kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı