Gıda Bisküvi, kek, gofret ve çikolata kaplamalı bisküvi kek gofretlerde 2 al 1 öde

1710868339303.png

‘2 al 1 öde'den faydalanmak için daha önce yapmadığım halde sipariş vermek istedim. İftardan önce de yetişir diye tavuk falan da ekledim, kargoda uyguna gelsin diye 750TL'ye tamamladım sepeti. Ürünler geldi ama 2 al 1 öde kampanyasına ait hiçbir ürünü getirmemişler. Stok yokmuş. Şimdi herhangi bir mağazaya gitsem reyonda o ürünü bulurum ama Online alışveriş stokuna kalmamışmı Tamamen Migros'un ürün satmak için kullandığı taktikler. Alabilen arkadaşlar illaki olmuştur ama genel olarak birkaç kişide daha kampanya ürünleri eve gelirken iptal ediliyor. Zaten konum giriyoruz, en yakın marketlerde ürünlerin stok durumu neden uygulamaya yansımıyor da insanları yanıltıyorlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hangi ürünleri bu kadara aldınız?

Onu o an göstermek için denedim. Ben gunduz online'dan da aldim markete giderek de aldım. Ben marketten alırken öyle izdiham falan yoktu bayağı doluydu reyonlar. Ha online 500 kusur tutan siparişimi 400 kusur olarak kesmişler ürünlerin bazıları eksik gelmis.
Sonuçta içinde zararlı olmayan bir tsne bir şey yok. Tekrar yapsalar almam herhalde.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı