Bitcoin 28000$'a geriledi

Çok bilmediğim için bu coin işlerini risk almamak için Bitcoin almıştım artık başka zaman gmt gibi coinler alırım.
BTC dediğim bitcoin, sanırım yanlış anladınız. Stop koyun derken de zarar etmemeniz için söyledim.

Kimler dün 6 liradan 7 liradan coin topladı bakim?
Dünkü yorumumda "parası olan için bu bir fırsat olabilir! Demiştim!
Şahsen kendi kendimi dinleyip, cüzdanda kalan düşük bir meblağla Gmt'ye girdim, o da sağ olsun bu saate kadar 600 gayme ($) kazandırdı☺️
Bakalaım, hala yükselişteler, bir binlik daha bırakacaklar gibi görünüyor.

Bende çok almak istiyordum. Fakat maalesef bütçe olmadığı için alamadım. Daha yeni CS:GO yatırımı yaptım. Ve geçen gün 1.9'dan MINA aldım, sonra şansıma düşüş geldi. Neyse yine de orta-uzun vadede %50 üstü kâr edeceğimi düşünüyorum. Fakat alabilenler varsa çok şanslılar. Size de hayırlı olsun hocam.

Kimler dün 6 liradan 7 liradan coin topladı bakim?
Dünkü yorumumda ''parası olan için bu bir fırsat olabilir! demiştim!
Şahsen kendi kendimi dinleyip, cüzdanda kalan düşük bir meblağla GMT'ye girdim, o da sağ olsun bu saate kadar 600 gayme ($) kazandırdı☺️
Bakalaım, hala yükselişteler, bi binlik daha bırakacaklar gibi görünüyor.
Panik satışlarına bayılıyorum, en çok bu zamanlarda kar yapıyorum.

Panik satışlarına bayılıyorum, en çok bu zamanlarda kar yapıyorum.

O kitlenin hepsi kripto paraya sallayan tipler. Hiçbir şey bilmeden yatırım yapıyorlar. Krediyle ya da evini, arabasını satıp en yüksekten alıyorlar. Tabii bunlar internette milyarderleri görünce gaza gelip hep kâr edeceğim sanıyorlar. Ee tabii düşünce de korkudan satıyorlar. Sonra yok kripto dolandırıcı, yok kumar oynayın daha iyi. Bilmezsen tabii kaybetmeye mahkumsun. Bilenler böyle kâr ediyor.

Biraz daha düşseydi de daha alttan alsaydık malları. Bu konuları açmakta acele etmeseler biraz daha düşecekti.😁 Neyse 45-50K olunca, bir sonraki düzeltmede tekrar alım yapmak için yarısını satarım.

Geri
Yukarı