Bitcoin 28000$'a geriledi

Kriptoyla ilgili bir şey bilmeyince benim sıfat:

Neye göre düşüp düşmeyeceğini sen bilmiyorsun diye insanlar da bilmiyor diye bir şey yok.
Sana okunan navalları ben iyi biliyorum, internetten okumuş kripto bu diye inanmış gelip burada bize akıl veriyor. Senin gittiğin akılı ben 3 kere gittim geldim çok para ezdim merak etme

Sana okunan navalları ben iyi biliyorum, internetten okumuş kripto bu diye inanmış gelip burada bize akıl veriyor. Senin gittiğin akılı ben 3 kere gittim geldim çok para ezdim merak etme
Benim gittiğim yolu bilmeden 3 kere gidip gelemezsin, bu kafayla da paranı kaptırtman normal. Adam gibi araştırma yapmayıp yarım yamalak bilgiyle basarsan, tabi ki paranı ezerler.

Sonuçta birileri kaybedecek ki birileri kazansın. Kaybedecek kişiler de genelde bu kafada kişiler oluyor.

Benim gittiğim yolu bilmeden 3 kere gidip gelemezsin, bu kafayla da paranı kaptırtman normal. Adam gibi araştırma yapmayıp yarım yamalak bilgiyle basarsan, tabi ki paranı ezerler.

Sonuçta birileri kaybedecek ki birileri kazansın. Kaybedecek kişiler de genelde bu kafada kişiler oluyor.
Ben hayatımda 1 kuruş bile kriptoya yatırmadım önce söylenen mecazı anlamaya çalış. Birileri kaybedecek diye bir şey yok, aptallar kaybeder. Burada heves edip coin kumarı oynayacaklara tavsiye olarak yapmayın diyorum. Oynayacaksanız 2 maaş atarsınız zevkine oynarsınız orası ayrı ama büyük oynamak cahilliktir. Herkes kişisel görüşünü belirtebilir.

27.500'e düşmüş şu anda. Bi miktar sevinmiyor değilim ekran kartı fiyatları için. Bir buçuk senedir bekliyorum alamadım. Bu fırsatı değerlendiricem. FED faiz arttırmaya devam edeceğini söylüyor. Bu devam ettiği sürece BTC'de düşüş devam edecek sanırım.
Ekran kartı fiyatlarıyla BTC'nin alakası ne? Bu arada, 2017-2018'de FED 3 defa faiz arttırdı da ne oldu? BTC yinede ralli yaşadı o yıllarda.

Her düşüşte bitti, öldü, daha toparlanamaz vs. diyen tipler ya daha alttan almak isteyenler, ya yüksekten alıp zararına satmaya kıyamayıp totem yapanlar, ya da almaya cesaret edemeyenlerdir.

@Percival öncelikle kusura bakmayın ama çok gergin görünüyorsunuz. Fakat dediklerinizin hepsi çok yanlış. İlk olarak kripto paralar günah, haram ya da kumar değildir. Siz on sene önce aldığınız ev şu an yükselince ya da düşünce kumar mı oynamış oluyorsunuz? Alakası bile yok. Ayrıca kripto para yükselme fotoğraflarını görüp gaza gelip en tepeden alırsanız her türlü kaybedeceksiniz. Şu an herkes zararda, fakat panik yapıp satanlar hiçbir zaman kâr edemeyecek. Fakat şu an yükselmesini bekleyenler kesinlikle kâr edecek. Bitcoin ilk çıktığından beri çakılıyor, her zaman öldü diyorsunuz peki hâlâ anlamıyor musunuz? Bitcoin ölmedi ve ölmeyecek. Şu an açgözlülük ve korku endeksi 10-12 civarında. Bu Bitcoin yükseldiği zaman 76'ları bile görmüş. Kısacası şu an korkanlar kaybedecek, sabredenler kazanacak. Bitcoin yükselince bu konuya gelip almayıp pişman olanlara bakacağım. Unutmayın Bitcoin bir zamanlar 1 dolardı. 1 dolardan alanlar 28.000 kat kâr etmiş oldu bu düşüşte bile.

Ekran kartı fiyatlarıyla BTC'nin alakası ne? Bu arada, 2017-2018'de FED 3 defa faiz arttırdı da ne oldu? BTC yinede ralli yaşadı o yıllarda.
Hani Ethereum ekran kartı ile kazılıyor ya fiyatı yükselince ekran kartı fiyatları uçmuştu hatırladınız mı? Alakası bu işte. Evet önceki dönemde faiz arttırdığında pandemi ve savaş yoktu ortada. Şartlar bambaşka şu an.

Kimler dün 6 liradan 7 liradan coin topladı bakim?
Dünkü yorumumda ''parası olan için bu bir fırsat olabilir! demiştim!
Şahsen kendi kendimi dinleyip, cüzdanda kalan düşük bir meblağla GMT'ye girdim, o da sağ olsun bu saate kadar 600 gayme ($) kazandırdı☺️
Bakalaım, hala yükselişteler, bi binlik daha bırakacaklar gibi görünüyor.

Geri
Yukarı