Bitcoin 40 Bin Doları Görmek Üzere

Düşünceleriniz nedir? Piyasadakilerin yüzü güldü şükürler olsun. Şunu paylaşırken hala yükselmeye devam ediyor 😃

Hocam yanlış anlamazsanız biraz geç olmadı mı?
Yükseliş bugünün ilk saatlerinde başladı. O an 39 bine dokundu. Sonra 38 binde stabil bir yol izledi.
Şimdi yine yükselişte.
Bu yükselişin nedeni Amazon'un Bitcoin ve üç altcoin ile ödemenin yapılabileceğine dair iddalardı.
Birkaç gün önce çıkan iddialar Amazon'un içerisinden gelen bilgiler ile kuvvetlendi.
Bu yükseliş büyük ihtimalle devam edecek.
Yarın günün ilk saatlerinde Tesla gelirini açıklayacak. Bitcoin'den gelen gelirler veya araba satışından gelenler...
Eğer Bitcoin'den hatrı sayılır bir gelir elde ettiyse belki Bitcoin 45 bin dolara seviyesine kadar çıkabilir.
Tabi bu seviyelere çıkması sadece tahmin. Yatırım tavsiyesi değildir.

Hocam yanlış anlamazsanız biraz geç olmadı mı?
Yükseliş bugünün ilk saatlerinde başladı. O an 39 bine dokundu. Sonra 38 binde stabil bir yol izledi.
Şimdi yine yükselişte.
Bu yükselişin nedeni Amazon'un Bitcoin ve üç altcoin ile ödemenin yapılabileceğine dair iddalardı.
Birkaç gün önce çıkan iddialar Amazon'un içerisinden gelen bilgiler ile kuvvetlendi.
Bu yükseliş büyük ihtimalle devam edecek.
Yarın günün ilk saatlerinde Tesla gelirini açıklayacak. Bitcoin'den gelen gelirler veya araba satışından gelenler...
Eğer Bitcoin'den hatrı sayılır bir gelir elde ettiyse belki Bitcoin 45 bin dolara seviyesine kadar çıkabilir.
Tabi bu seviyelere çıkması sadece tahmin. Yatırım tavsiyesi değildir.
Elinize sağlık tahmininiz çok güzel 😍

Hocam bundan 9 ay önce Dijital Madencilik ve 3,000TL ile başladım. ATA diye kripto varlık vardı 0,32 kuruştan yüzlerce alıp 16,11 TL'den sattım asıl parayı orada kırdım :D (YTD)
Ya sormayın bende ailem yüzünden şu anlık hodl yapıyorum. Zamanında 5 dolardan aldığım coin 500 dolar yaptı. Bozdurmadım, sonra proje değer kaybetti 150 dolarda sattım. Sonra da bu büyük çöküşle ana param 35 dolara vs. düştü. Şimdi Bitcoin düzelirse 800 dolara çıkma ihtimali var bekliyorum.

Geri
Yukarı