Bitcoin 40 Bin Doları Görmek Üzere

Ya sormayın bende ailem yüzünden şu anlık hodl yapıyorum. Zamanında 5 dolardan aldığım coin 500 dolar yaptı. Bozdurmadım, sonra proje değer kaybetti 150 dolarda sattım. Sonra da bu büyük çöküşle ana param 35 dolara vs. düştü. Şimdi Bitcoin düzelirse 800 dolara çıkma ihtimali var bekliyorum.
Sabır edin hocam. Bol kazançlar diliyorum herkese.
Keklik avından başka birşey değildir.
Çok bilmiş seni. Dijitalleşen Dünya'da 2030-2040 civarları kağıt para falan mı kullanılacağını sanıyorsun? Her şey dijitalleşiyor. (YTD)

Benim eniştem Bitcoin 30TL'yken de böyle diyordu şimdi ağlıyor :)

En son bayramda bakmıştım 4700 yapıyordu bozdurunca, şimdi baktım 5700 olmuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Amazon haberi yalanladı ve düşüş var sabaha da dususle uyanacagimizi tahmin ediyorum 35 k olabilir ytd.

Amazon'un bir gazeteye olmayacağı yönünde demeç vermesi Bitcoin'i 40 bin dolardan 38 bin dolar seviyelerine geriletti.
Şu an Bitcoin 37, 6K dolar seviyelerinde.
Bugün saat 00.30'da Tesla gelirlerini açıkladı.
İyi bir gelir etmişe benziyor. Lakin yükselişin temel sebebi Amazon hakkında iddialar geçerliliğini kaybedince bu haber bile Bitcoin'in tırmanışı için yeterli değil.
Daha iyi haberler gelmezse Bitcoin için yüksek beklentilere girmek anlamsız.
Bu arada yatırım tavsiyesi değildir.

Yazılarına dikkat etmelisin. Yatırım tavsiyesi olan mesajlar verirseniz yaşınıza başınıza bakmazlar kanınıza kadar emerler.

Mesajımı silmişler sanırım yatırım tavsiyesi olarak vermemiştim de zaten kripto paralarda bu kural işlemiyormuş diye duydum
Hayır, kripto para da olsa borsa dalında bir bölümdür kendisi. Verilen tavsiyelerin hepsi TCK'ye göre yasaktır. Bu sefer sizi kurtardım fakat ben gibi olmayıp size dava açacak insanlar da mevcut dikkat ediniz :)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı