Bitcoin 55.000 doları aştı!

Evet, çok ilginç bir şekilde Bitcoin 55.000 doları aşmış bulunmakta, şu an 56.300 dolar civarlarında geziniyor. Analistler Elon Musk'ın pumpladığını düşünüyor.

Bu gidişle mining olayının bitmesi zor gözüküyor sevgili forumdaşlar. Eth de 1900 doları geçti.

1 hafta önce BNB almıştım. Gerçekten bu sürede hiç beklemediğim kadar arttı. Keşke biraz daha atsaymışım diye pişman oldum.

39.000 Dolar civarındayken 1000 liralık almıştım babamın adını kullanarak, 60.000 olsun da satayım😁.
Ortada şişen bir balon var illaki patlar.
Yaygınlaştığından beri balon deniyor, ama her seferinde de artıyor. Madem alamadığınız için üzgünsünüz, balon demeyin.

Kusura bakmayın, dün gece konuyu açıp uyumuşum. Şu an 55.400 civarlarında geziyor. Yazın XRP alacağıma Bitcoin 10.000 dolarken alsam şu an iyi kar etmiştim. Bir analist 200.000 dolara kadar çıkıp düşmeye başlayacak diyor ama bakalım. Umarım herkes için bereketli olur.
YTD. 😁

@Furkan_Elci ben de pek güvenmiyorum XRP'ye ama diğer coinlere benzemiyor. Ve zor olsa da davayı kazanacaklarına inanıyorum. Eğer kazanırlarsa fena fırlar gibime geliyor. YTD.

Kusura bakmayın, dün gece konuyu açıp uyumuşum. Şu an 55.400 civarlarında geziyor. Yazın xrp alacağıma Bitcoin 10.000 dolarken alsam şu an iyi kar etmiştim. Bir analist 200.000 dolara kadar çıkıp düşmeye başlayacak diyor ama bakalım. Umarım herkes için bereketli olur.
Ytd. 😁

@Furkan_Elci ben de pek güvenmiyorum Xrp'ye ama diğer coinlere benzemiyor. Ve zor olsa da davayı kazanacaklarına inanıyorum. Eğer kazanırlarsa fena fırlar gibime geliyor. Ytd.

Benim sepetimde şunlar var:
Avax.
Stellar.
Ravencoin(dün 650TL ile girdim 900 olmuş :D)
chainlink.
BAT.
Dash.
Xtz(bu da çok güven vermiyor)
Ont(10$ seviyesine çıkacağını düşünüyorum)

Yatırım tavsiyesi değildir.

Geri
Yukarı