Bitcoin Alıp Değerlendirmek

zahidbolat

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Erbaa
Bildiğiniz gibi Bitcoin bugün 80.000 TL gibi inanılmaz fiyatlara ulaştı. Ben de Bitcoin'i ucuz fiyattan alıp değerlendirmek istiyorum. Yaklaşık 5000 TL kadar param var. Bitcoin almak için en doğru zaman hangi tarihler arasında olur? Aldıktan sonra satmak için en uygun ne zaman olur? Tecrübeli kişiler cevap verirse iyi olur. Site olarak kendime BTCTurk'u seçtim. Şu anki fiyata göre Bitcoin alınır mı? 1 ay içinde daha fazla değerlenir mi? Yoksa değeri mi düşer? Yoksa 1 BTC = 50-60 bin TL arasında mı Bitcoin alayım? Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla Bitcoin yatırımı mı yapmayı mı düşünüyorsunuz yoksa altcoin düşünür müsünüz? Piyasasını takip ettiğiniz altcoinler kısa vadede daha fazla kazandırırlar.

Bir ara 50.000 TL civarına düşmüştü. Yine düşme ihtilami var. Altcoinler kısa vadede daha çok kazandırır. Altcoinlerin riski çok fazla. Bitcoinin düşmesini bekleyin bence.

İlla Bitcoin yatırımı mı yapmayı mı düşünüyorsunuz yoksa altcoin düşünür müsünüz? Piyasasını takip ettiğiniz altcoinler kısa vadede daha fazla kazandırırlar.
Benim bu işler hakkında pek bilgim yok. Altcoin olarak ne önerirsiniz? En çok etheriumu duydum. Çeyrek altın fiyatında etherium alsam 1 hafta veya ayda ne kadar kar ederim?
Bir ara 50.000 TL civarına düşmüştü. Yine düşme ihtilami var. Altcoinler kısa vadede daha çok kazandırır. Altcoinlerin riski çok fazla. Bitcoinin düşmesini bekleyin bence.
Mesela bugün 750 TL'lik bitcoin aldım. Yarın düşme ihtimali var mı yoksa yükselme ihtimali daha mı fazla? Bunlardan anlamıyorum :( .

Dostum bu paralar dolar altın gibi değiller. Uzun vadede kar yaptıracakları kesin değildir yani. Altın da dolarda kafan biraz rahattır çünkü siyasi konulardan vs. çıkıp azalacağını kestirebilirsin. Fakat Bitcoin ve altcoinin tahmini normal kullanıcılar için zordur. Senin sürekli piyasayı kontrol edip arttığında satıp azaldığında alman lazım.

Değişkenliklerden dolayı bekle veya bekleme diyenlere bakma çünkü kimse ne olacağını %100 kestiremez. Ben 6 bin dolarken yarım btc almıştım, şu an 2 katına gelmiş. Benim hedefim 100k dolar üstü olduğu için çok umursamıyorum. Btctürk güvenli mi değil mi bilmiyorum ama ben kullanmam. Binance ve soğuk cüzdan kullanıyorum.

Bildiğiniz gibi Bitcoin bugün 80.000 TL gibi inanılmaz fiyatlara ulaştı. Ben de Bitcoin'i ucuz fiyattan alıp değerlendirmek istiyorum. Yaklaşık 5000 TL kadar param var. Bitcoin almak için en doğru zaman hangi tarihler arasında olur? Aldıktan sonra satmak için en uygun ne zaman olur? Tecrübeli kişiler cevap verirse iyi olur. Site olarak kendime BTCTurk'u seçtim. Şu anki fiyata göre Bitcoin alınır mı? 1 ay içinde daha fazla değerlenir mi? Yoksa değeri mi düşer? Yoksa 1 BTC = 50-60 bin TL arasında mı Bitcoin alayım? Cevaplarınızı bekliyorum.
aldıysan şu anda 280000TL baya kar'a girmişsindir.

Yeni konular

Geri
Yukarı