Bitcoin ile Steam cüzdan kod alma

SlayKul

Decapat
Daha fazla  
1.20 dolarlık Bitcoin kazdım şimdi bu parayı Steam'e gecirmek istiyorum, bunu nasıl yapabilirim? Güvenilir bir site var mi e pin alabileceğim BTC ile? (yaş 16 Binance aç oradan al demeyin)

Kanka 1.20 dolar yani nereden baksan 10TL kazanmışsın sen bunu kazarken ekran kartına verdigin zarar ve giden elektrik 10 TL karşılığından daha az mı yoksa fazla mı? Minning zarardır dostum yine de sen bilirsin.
O amaçla yaptığını düşünmüyorum tahminimce internete para yatırması yasak bu arkadaşta böyle bir çözüm üretmiş.

Kanka 1.20 dolar yani nereden baksan 10TL kazanmışsın sen bunu kazarken ekran kartına verdiğin zarar ve giden elektrik 10 TL karşılığından daha az mı yoksa fazla mı? Minning zarardır dostum yine de sen bilirsin.

Diğer kripto paralar kazandırıyor. Ayrıca bırakın ekran kartına verilen zararı. Uygun sıcaklıkta hiçbir şey olmaz.
Bozdurup da alamaz.

Anca o şekilde alır ama alamaz. Birinin adına hesap açmalı.

Neden yasak olsun ki? Steam'e yasak olsa en kötü fiziksel gift kart alır. Bu minning işi nereden baksan zararlı gibi geliyor.
Birincisi mining karta zarar vermez. Şu yanlış algıyı kim soktu kafanıza bilmiyorum fakat yok öyle bir şey. Doğru OC ve UV yapıldığında hiç bir sorun söz konusu değildir. İkincisi eğer 7/24 yapılıyorsa ve kâr elde edilebilecek bir kart ile yapılıyorsa, gayet güzel harçlık olur. Ben uzun bir süre kendi kişisel 2060 Super ekran kartımla yaptım. Ayda minimum 600 TL cep harçlığı çıkıyordu. Elektrik faturası ise hepi topu +60 TL :).
1.20 dolarlık Bitcoin kazdım şimdi bu parayı Steam'e gecirmek istiyorum, bunu nasıl yapabilirim?
Bu kadarcık bir miktarı hiç bir borsa bozmaz. Başka şekilde de harcanmaz. Daha yüksek değerler kazanman gerek. Ayrıca kazdığın bitcoin değildir.

Geri
Yukarı