Nereden Bitcoin cüzdanı oluşturulur?

no.name.nb

Hectopat
Merhaba BTC hesabını sadece transfer yapmak için kullanacağım. hangi platformdan cüzdan oluşturmalıyım?
Bir de 18 yaş sınırı altında cüzdan oluşturabileceğim siteler var mıdır?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba BTC hesabını sadece transfer yapmak için kullanacağım. Hangi platformdan cüzdan oluşturmalıyım?
Bir de 18 yaş sınırı altında cüzdan oluşturabileceğim siteler var mıdır?
Teşekkürler.

Binance en iyi yerdir ama 18 yaş sınırı var annenin babanın adına kurabilirsin en güvenilir yer Binance'dir.

Merhaba Trust Wallet'i tavsiye ederim, herhangi bir yaş sınırlandırılması veya çekim sınırlandırılması yok. Bitcoin, ETH, ltc istediğiniz her cüzdanı oluşturabilirsiniz, çok güvenli bir sistem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Binance en iyi yerdir ama 18 yaş sınırı var annenin babanın adına kurabilirsin en güvenilir yer Binance'dir.

Bende öyle düşünüyorum fakat ailemi ikna etmem zaman alır.

Merhaba Trust Wallet'i tavsiye ederim, herhangi bir yaş sınırlandırılması veya çekim sınırlandırılması yok. Bitcoin, ETH, ltc istediğiniz her cüzdanı oluşturabilirsiniz, çok güvenli bir sistem.

Trust Wallet'i ilk defa duydum yeni bir şirketmi yoksa piyasada uzun zamandır var mı?

Trust Wallet'ten Tosla kartla BTC ve diğer coinlerden alabilir miyim ve 18 yaşından küçüğüm, T.C. Girmek gerekir mi?

Trust wallet i ilk defa duydum yeni bir şirketmi yoksa piyasada uzun zamandır var mı?

Uzun yıllardır var ve kendi tokeni de var.
Trust walletten Tosla kartla BTC ve diğer coinlerden alabilir miyim 18 yaşından küçüğüm T.C. Girmek gerekir Trust walletde almak baresinde bilgim yok sadece coin değiştirmek ve cüzdan oluşturmak oluryor.

Trust wallet i ilk defa duydum yeni bir şirketmi yoksa piyasada uzun zamandır var mı?

İnternetten videolar göster birkaç bir şey göster inanırlar güvenilir olduğunun kanıtlarını göstermeye çalış piyasadaki en güvenli yer Binance'dir.

Geri
Yukarı