Bitcoin kazandırıyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ama şu var gidip telefondan laptop'tan felan olmaz. Nejdat Delioğlu kanalına bakın adam tüm sistemi itina ile kurdu ama giderleri karşılamadığından kazanç, kapattı sistemi. Türkiye'de zor biraz.
Karşılamadığı için değil karın az olduğu ve uğraş gürültü ve sıcaklığına katlanacak kadar para kazanamadığı için yaptı.

• Beğen
İfadeler: RPM
İncehesap gayet haklı bu arada garanti konusunda.

Nvidia da arka planda minerlara 175 milyon dolarlık kart satıp normal kullanıcılara "stok sorunu var" desin. 😂

175 milyon dolarlık kart satıp normal kullanıcılara "stok sorunu var" desin.
Pandeminin bir etkisini göremedik üreticilere. Covid yokmuş gibi yaşayıp, hala köle gibi üretiyorlar zaten.
Pandemiyi diline dolamaya da gerek yokmuş yani.

Nvidia da arka planda minerlara 175 milyon dolarlık kart satıp normal kullanıcılara "stok sorunu var" desin. 😂

:D İronic.
Şaka bir yana, RTX 3080'in stoklarına ne oldu bir anda ya. Alacağımdan değil de insanların tepkilerini görmek için satışa satılacağı zamanı bekleyip sayfayı yenilemiştim. Ama... OUT OF STOCK!

Bana göre BTC yahut herhangi bir "coin" alınıp "yatırım yaptım" denmez, çünkü halihazırda doğru düzgün bir düzenlemeleri yok. Kimlerin kimlere neden para aktardığı belli olmayan, takibi zor, karanlık bi tarafı var. Geçenlerde büyük devletler bir zirvede bunlara regülasyon getirmekten bahsetmişti. Yani diyeceğim o ki bir gün girdiğinizde dişten tırnaktan artırdığınız birikim yerinde görünmüyorsa, hacklendiyse, devletler ciddi düzenlemeler getirdiği için değeri çöpe döndüyse ya da başka bir şey olduysa, bir bardak su içersiniz. Kazanmak istiyorsanız, ülkede deve dişi gibi şirketler var, her ay düzenli alın hisselerini biriktirin.
BTC veya coinlerde para kazanılır mı? Evet. Fakat yatırım olarak kesinlikle önermiyorum birçok güvenilir yatırım enstrümanı varken. Ben Çin kripto borsasında tamamen tekniğe dayalı vadeli işlem yapıyorum, 1-2 hafta önce bir gecede 80 dolar kazandım, birkaç gün önce 15 dolar sildim. Ama oraya attığım parayı tamamen gözden çıkardığım, piyango şeklinde değerlendirdiğim için sorun yok. Teknik analiz öğrenip, vadeli piyasada alım satım yaparsanız biraz biraz kazanabilirsiniz. Tabi bir seferde tüm para da gider mi gider :) (yüksek derecede risk içerir, tamamen balinaların insafında bir piyasadır, dakika içinde paranızı sıfırlayabilirler, tek tuş işlemlerine bakar. kesinlikle öğrenmeden denemeyin ayrıca önce teorik alım satım yapın. Yine tekrar ediyim, önermiyorum. Yatırım isteyen araştırıp şirket satın alsın, 10 senede kendini emekli etsin)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı