Bitcoin yasaklanıyor mu?

Peki hocam global borsalar derken hangi borsalari kast ediyorsunuz? Mesela Türk borsalari BtcTurk, paribu bunlari biliyoruz. BinanceTR'yi de bunlara dahil edebilir miyiz? Binance Global'i kullanmak daha mi mantikli olur BinanceTR'ye gore mesela?

Binance Global kullanmak en mantıklısı. Ama şu kararlardan sonra, paranı çekebilmek için Binance TR hesabında olması gerekiyor. Binance Global'den, TR hesabına atıp çekebiliyorsun parayı.

Yani Binance Global üstünde borsada olup, paranı çekmek istediğinde TR hesabına atarsın.

Global'deki try'yi usdt'ye cevirdikten sonra tr'ye transfer edip tr'de usdt'yi try'ye cevirip banka hesabina cek

Yapilmasi gereken islem bu yani dogru mudur.?

Aslinda daha dogrusu ben ethermine uzerinden kazim yapiyorum ve direkt olarak tr hesabimdaki cuzdana gonderilecek sekilde yapiyorum. Gelen eth'yi satip banka hesabima cekiyorum. Benim icin bi problem var mi daha oncesinde sormam gereken soru bu sanirim benim icin.?
Binance Global kullanmak en mantıklısı. Ama şu kararlardan sonra, paranı çekebilmek için Binance TR hesabında olması gerekiyor. Binance Global'den, TR hesabına atıp çekebiliyorsun parayı.

Yani Binance Global üstünde borsada olup, paranı çekmek istediğinde TR hesabına atarsın.

Global'deki try'yi usdt'ye cevirdikten sonra tr'ye transfer edip tr'de usdt'yi try'ye cevirip banka hesabina cek

Yapilmasi gereken islem bu yani dogru mudur.?

Aslinda daha dogrusu ben ethermine uzerinden kazim yapiyorum ve direkt olarak tr hesabimdaki cuzdana gonderilecek sekilde yapiyorum. Gelen eth'yi satip banka hesabima cekiyorum. Benim icin bi problem var mi daha oncesinde sormam gereken soru bu sanirim benim icin.?

Hayır hocam hiç bir problem yok, aynen dediğin gibi işliyor sistem.

Hayır hocam hiç bir problem yok, aynen dediğin gibi işliyor sistem.
Ben ethermine'dan direk tr hesabima gonderilen eth'yi satip banka hesabima para cektigim zaman bi problemle karsilasmiyorum su durumda o zaman.?

Az once okudugum haberde de kripto alim-satimlari icin yasak yok, sadece alinan hizmet veya mal karsiligi kripto ile odeme yasak diye okudum.

Yeni konular

Geri
Yukarı