Bitcoin mining virüsü nasıl temizlenir?

Mining virüsü olduğu kanısına nasıl vardınız? Malwarebytes bir şey bulmamış fakat emin olmak isterseniz sistemi Kaspersky ile de taratabilirsiniz.
Kaspersky ile tam tarama yapın ama onda da bir şey çıkmaz çünkü bu virüsler küçük değil güçlü virüsler en garanti iş format atmak olacaktır.
Formattan başka çare gözükmüyor.
Format için çok erken.

Mining virüsü olduğu kanısına nasıl vardınız? Malwarebytes bir şey bulmamış fakat emin olmak isterseniz sistemi Kaspersky ile de taratabilirsiniz.

Format için çok erken.

Evet erken ama bu virüsler böyle yazılımlarla temizlenmez nadiren bazıları temizlenir. Zaten dedim "Kaspersky'la tam tarama yapın diye ama onda da çıkmaz" son çare format dedim.

Evet erken ama bu virüsler böyle yazılımlarla temizlenmez nadiren bazıları temizlenir. Zaten dedim "Kaspersky'la tam tarama yapın diye ama onda da çıkmaz" son çare format dedim.
Hocam bu tarz konular çok fazla açıldı ve çoğu AV taraması yaparak çözüldü yani o kadar abartmamak lazım, evet bazılarını temizlemek gerçekten çok zor fakat bu tarz gelişmiş zararlılar genellikle şirketlerin verilerini çalmak için yapılır ve normal ev kullanıcılarını o kadar etkilemez.

Geri
Yukarı