Bitcoin Mining Yapabilir Miyim?

RTX 2060 Super gibi bir kartın elektrik hariç an itibari ile günlük 1.5 dolar kazancı var. 200 TL gibi bir karı olur aylık. Tabii bu kazanç anlık böyle 2 gün sonra eksiye bile düşebilir.

Örnek olsun diye yazdım.

Zarara girersiniz elektirktir vb en az RX570 8 GB ya da RX570 ustu 6 GB en az 4 kartla başlayın ben yurtayken bizimkiler mining rig yapıyorlardı bodrumda yer tutmuşlardı ayda 150TL elektrik beleş zaten öyle yapıyorlardı 5 kartla sonra kazancla 8 karta çıktılar yıl 2018 :)
edit: (Mining için kasa bazen de depolama gerekmez!)
Tek bilgisayara birden fazla kart takılabiliyor mu?

Dikkat edersen mesajı 2020 Temmuz ayında göndermişim. O zaman ki BTC fiyatıyla şimdiki aynı değil. Elektrik faturası aynı gelecek ama Bitcoin 12.000 Dolardan 60.000 Dolara çıktı. O zaman için karlı değildi çünkü kazım yaptığı miktar harcadığı elektrik faturasından maksimum 100 lira fazla gelirdi. Sadece ekran kartına zarar yani. Şu an öyle gözüküyor ki karlı bir işlem. O zaman yanlış değildim.

Boş mesaj.

Dikkat edersen mesajı 2020 Temmuz ayında göndermişim. O zaman ki BTC fiyatıyla şimdiki aynı değil. Elektrik faturası aynı gelecek ama Bitcoin 12.000 Dolardan 60.000 Dolara çıktı. O zaman için karlı değildi çünkü kazım yaptığı miktar harcadığı elektrik faturasından maksimum 100 lira fazla gelirdi. Sadece ekran kartına zarar yani. Şu an öyle gözüküyor ki karlı bir işlem. O zaman yanlış değildim.

Boş mesaj.
Benim hatam kusura bakma tek kartla zararlı çıkarsın mesajlarına karşı fobim oluştu tarihe dikkat etmedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı