Bitcoin nereden, ne kadara alınır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Alınabilir fakat 1000 TL'ye Bitcoin almak size ne kazandıracak? Şu an bir Bitcoin 363000 TL bu fiyat 2 katına çıktığında yani 726000 TL olduğunda paranız 2000 TL olacak. 726000 TL 100.000 dolar demek kısa ve orta vadede zor. 1000 TL ile alt coinlere yatırım yapılabilir. Binance en güvenli kripto para uygulamasıdır oradan işlem yapabilirsiniz. BtcTurk, paribu gibi yerlerden işlem yapmanızı önermem olası büyük bir kazançta sistemleri kapatıyorlar. Binance ve bitexen iyidir. Ytd!

Daha dün 350 bin tldi sürekli değişiyor 200 300 lira bile kar benim için. Başka şeylerede yatırım yapmayı düşünüyorum.

Daha dün 350 bin tldi sürekli değişiyor 200 300 lira bile kar benim için. Başka şeylerede yatırım yapmayı düşünüyorum.
Ona bakarsanız 4 hafta yada biraz daha öncesine kadar 178.000 TL idi. buna güvenerek iş yapamazsınız. Aylık düzeltmeler yapılabilir bu düzeltmeler dibe vurdurur o sırada ilk kez yatırım yapıyorsanız ister istemez panik hali olacak. Daha fazla ve daha kolay kar edebileceğiniz altcoinlere yönelin. YTD!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı