Bitcoin Patlarsa Ortaya Çıkacak Ekran Kartları

redan1299

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Muhasebeci
Dediğim gibi Bitcoin patlarsa madencilikte kullanılan ekran kartları ne olacak?
Ben söyleyeyim sizin GTX 1060'a 200 TL anca veririm.

Soruyu doğru anladıysam şöyle söylemek istedin: Madencilikte hangi ekran kartları iyi olur.
Bunun cevabını net olarak vermek doğru değildir. Fakat şuanlarda AMD nin ekran kartları iş görüyor. RX 580 modeli ilgi görmüş durumda.

Soruyu doğru anladıysam şöyle söylemek istedin: Madencilikte hangi ekran kartları iyi olur.
Bunun cevabını net olarak vermek doğru değildir. Fakat şuanlarda AMD nin ekran kartları iş görüyor. RX 580 modeli ilgi görmüş durumda.
Hayır hocam.
Dediğim Bitcoin çökerse kullanılan ekran kartları.

Yani Bitcoin patlarsa piyasaya çıkacak kartların çoğu yıpranmış olucak. Tabii ki Bitcoinci arkadaşlar kartları elinden çıkartmaya çalışıcak neler olur fiyatı ne olur bilinmez.

Bitcoin bitse gene stoklarda kart olmayacak. Çünkü bu sefer oyuncular alacak. Önemli olan üreticinin seri üretime adam akıllı geçmesi. Kartı üreten firma daha fazla üretse idi hem madenci alırdı hem de oyuncu. İkinci el piyasasının düşeceğini de pek düşünmüyorum açıkçası.

Bitcoin bitse gene stoklarda kart olmayacak. Çünkü bu sefer oyuncular alacak. Önemli olan üreticinin seri üretime adam akıllı geçmesi. Kart sahibi daha fazla üretse idi hem madenci alırdı hem de oyuncu. İkinci el piyasasının düşeceğini de pek düşünmüyorum açıkçası.
Dediğim gibi herkese duyurulup fazla para verilmesi engellenmeli.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı