Bitcoin ve ETH düşer mi?

Geçen sene bu zamanlar sıfır bilgisayar alacaktım sonra vazgeçip yalnızca ekran kartını yükseltip kalan 4-5 bin TL ile BTC almıştım yanlış hatırlamıyorsam $7000 civarında geziyordu. Sene başında $40.000 civarında bozdurdum. Tabii daha fazla da kazanabilirdim ama risk de, stres de bir yere kadar. $30.000 seviyesinde düşünce 5000 TL atmıştım duruyor şimdi. Gittiği yere kadar artık çıksa da düşese de üzmez.
Hocam bende 25 dolarken BNB aldım 30 dolar olunca satıp XRP aldım sonra BNB 200 dolar oldu işte 😆😅.

Hocam bende 25 dolarken BNB aldım 30 dolar olunca satıp XRP aldım sonra BNB 200 dolar oldu işte 😆😅.

Bilemiyorsun işte şans işi. Ben belki orada bozdurmasam panikleyip $30.000'den bozdururdum sonra da $57.000'e çıktığını görünce üzülürdüm. Bizim gibiler plankton oluyor en temizi balinalar tarafından yutulmadan, kazandığın parayı da kaybetmeden uzayacaksın.

@RinDoChi kripto para nedir önce bunu araştır, sonra yorum yap istersen ;) balon diyen arkadaşlar neyin balonu olduğun bile bilmiyor.

Bundan 2 sene önce de çıktı çıktı ne oldu sonra balon patlamadı mı? 1000 dolardan 100 dolara çakılmadı mı? Büyük şirketler olmasa kripto para diye bir şey olmiyacaktı zaten. Bu büyük şirketler büyük alımlar yapıyor ve bu paralar değerleniyor ardından diğer vatandaşlar koşuyor şirketler şak diye satınca bir gün ondan sonra çakılıyor kripto para. Devlete ait bir para değil, bir şey bu parayla satılmıyor beyefendi çıkmış sırf onun çıkması işine geldiği için konuşuyor. Yarin 7 ay sonra görürsünüz.
Gören bir cahilde petrolü Bitcoin'le, mersedesleri Ethereum'la satılıyor sanacak.

Geri
Yukarı