Bitcoin'e kaç TL ie giriş yapılmalı?

Tibet Ulubey

Kilopat
Makaleler
24
Yer
İstanbul
Minimum kaç TL ile giriş yapmalıyım?
Okuldan çıkınca ne kadar vakit ayırmalıyım? (Ödevlerden sonra bunla ilgilenmeyi düşünüyorum.)
Sınav haftasından sonra mı alınmalı?
Binance iyi midir?
Spot nasıl takip edilir?
Balinalardan nasıl korunurum?

Okuldan çıkınca ne kadar vakit ayırmalıyım? (ödevlerden sonra bununla ilgilenmeyi düşünüyorum.)
Binance iyi midir?
Spot nasıl takip edilir?

Balina nedir hocam?

Bazı telegram kanalları oluyor. Onlara katılıp öyle durum sezdikleri zaman BTC'yi çekip sonra tekrar alım yapmalısın. Teknik Analiz öğrenirsen çok kolay bir şekilde paranı katlayabilirsin.

Okuldan çıkınca ne kadar vakit ayırmalıyım? (Ödevlerden sonra bunla ilgilenmeyi düşünüyorum.)
Binance iyi midir?
Spot nasıl takip edilir?
Binance iyi gibi ama Futures için. Spotta altcoinlerde yüzde bin vuracaklar pek yok.

Sınav haftası falan yorum yapamam çünkü günlük yaşamını ve ödev durumunu bilmiyoruz.

Ben 12 dolarla girip 1 günde 60 yapmıştım dün ama işe bak ki "take profit" yapan biri olmadığım için bugün yine 12 dolardayım. Kısaca eğer aç gözlü değilsen 10 dolarla girip her gün kazanarak da uçabilirsin.

Spot takip etmek işi ise karışık, kendi indikatörümü vs. kullanıyorum tutarlılık açısından ancak sadece şunu söyleyebilirim "ytd" denme sebebi kimsenin bu konuda yatırım tavsiyesi verip dava edilmemek istemesinden ve sebebi açık; kazandırma ihtimali senin kendi analizin kadar oluyor.

Balinalardan korunamazsın, bu borsanın da olayı bu zaten. Dalgayı takip etmek.

Şunu çözsem ben de bin dolarlarla oynayacağım da işte :)

Not: Bu tarz şeylere de mi ytd deniyordu ya? Alın ytd 🤣

Geri
Yukarı