BitDefender Internet Security 2016

SunSet

Megapat
Merhaba,

Ben bu siteden: Bitdefender Internet Security 2016 1 Pc 1 Yil GittiGidiyor'da 220314276 satın aldım. Central ile sorun yaşadım kendi verdiği link ile indirdim fakat 2016 değil. Aldım kullanıyorum sorunsuz. Fakat bu adam doğru mu diyor. Central diye bir uygulama çıkardı sorunlar varmış. Bana Central kaldırıp kendi verdiği link ile indir dedi. İndirdiğim linkte Bitdefender kendi sitesinden indirdi. Kurdum ve bana verilen keyi girdim kabul etti kullanmaya başladım. 2016 da sorun yaratıyor diyor nisanda çıkacaktı çıkmadı dediler. Ben anlayamadım bu işi kazık mı yedik? Adam dedi ki 2016 hatasız sürümü çıkınca size linki atılacak dedi. Önceden 2016 6 aylık lisans vermişti ücretsiz kullanıyordum aynı özellikleri var bir farkta yaratır mı?

sss.png

Son düzenleyen: Moderatör:
2016 piyasada hocam sitesinden bakarsanız satın alınabiliyor bende total Security 2016 kullanıyorum
Bende aldım fakat 2016 adam kaldır dedi. Bunu kurdum 2015 kabul etti. Yani Central uygulamasından kabul etmedi hocam. Lisans göründüğü gibi yeni başladı ne sorunu olabilir ki?

Mesaj böyle gönderdi ve telefonda da görüştük güzel ilgilendi anlattı:
hata2.png

Kurulum posta kutuma geldi kendi yükleme dosyası bu:
kurulum.png

Not: Bitdefender'i yükledikten sonra güncellemeleri yükledi ve bilgisayarı yeniden başlattım.

Son düzenleme:
Sitesinde 2016 yazmasın o zaman, madem sorunlu.

Bu yüzden büyük mağazalar veya üretici firma üzerinden almak mantıklı. Ucuz olsun diye alınan lisanslar üretici firmalara pek bir katkı sağlamamakta.
Sorunsuz kullanıyorum bilgisayarımda açılış hızını ve performansı gözle görülur şekilde arttı. Bu şimdi korumuyacak mı hocam?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı