BitDefender Internet Security 2016

İkisi arasında çok fark olduğunu bende düşünmüyorum fakat 2016 keyi değil demekki size 2015 olanı satmış.
Alakası yok bunlar farklı bir iş yapıyorlar. Neyse 2015 arasında fark olacağını sanmıyorum. 2016 yüklü iken kasmalar vardı PC'de 2015 kurdum kasmalar gözle görülür bir şekilde değişme oldu. Zaten bilgisayarımda milyonlar para ve önemli dosyalarım yok. Netten indirilen dosyalardan virüs sokmasın yeter. Şirket sahibi olsak önemli dosyalarım olsa veririz 40 doları. Virüslerle dolup taşmasın en azında crack kullanacağımıza böyle olması iyi. Kaç kerede kaldırdım kurdum sorun çıkarmadı lisansı. Süresi bitince Kaspersky alırım. Adam bile dedi Kaspersky adı var dedi 10 dk bir güncelleme alırken Bitdefender onun kadar hızlı güncelleme almıyormuş alıyor da en hızlı olarak Kaspersky diye tercih etti. Yinede teşekkürler Technopat ailesi.

2016 bu yeşil oklu araması yavaş idi. Şimdi yazdığım gibi analiz edip hemen çıkarıyor. Benim PC'de öyle idi sizinkini bilemem arkadaşlar ama keşke 2016 yazısı olsa idi süper olurdu. :(
xx.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı