Çözüldü Bitdefender şifre koruma şifresini unuttum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr Cabbar

Decipat
Merhaba!
Aşağıda gördüğünüz ayarın şifresini unuttum. Bunu sıfırlayabiliyor muyuz?

Ekran görüntüsü 2021-03-09 125942.png

Çözüm
1. PC'nize şifre sıfırlama aracını Buradan indirin.
2. Windows'u Güvenli Modda yeniden başlatın.
3. Güvenli Modda, 1. adımda indirilen araca sağ tıklayın ve Yönetici Olarak Çalıştır öğesini seçin.
Bir komut istemi penceresi açılacaktır. Bitti mesajı görünene kadar bekleyin.
4. İşlemi tamamlamak için herhangi bir tuşa basın.
5. Bilgisayarı normal şekilde yeniden başlatın ve Bitdefender arayüzünde parola istenmeden değişiklikler yapabileceksiniz.
2. Windows'u Güvenli Modda yeniden başlatın.
3. Güvenli Modda, 1. adımda indirilen araca sağ tıklayın ve Yönetici Olarak Çalıştır öğesini seçin.
4. İşlemi tamamlamak için herhangi bir tuşa basın.
5. Bilgisayarı normal şekilde yeniden başlatın ve Bitdefender arayüzünde parola istenmeden değişiklikler yapabileceksiniz.

Çözüm
2. Windows'u güvenli modda yeniden başlatın.
3. güvenli modda, 1. adımda indirilen araca sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştır öğesini seçin.
4. işlemi tamamlamak için herhangi bir tuşa basın.
5. bilgisayarı normal şekilde yeniden başlatın ve Bitdefender arayüzünde parola istenmeden değişiklikler yapabileceksiniz.

Hocam güvenli modda parola soruyormuş benim bilgisayarın parolası yok sıkıntı olur mu?

Hocam güvenli modda parola soruyormuş benim bilgisayarın parolası yok sıkıntı olur mu?
Normal çevrimdışı Güvenli mod yalnızca yerel hesaplar için çalışır. Bir Microsoft hesabınız varsa, parolanızı Microsoft hesap profilinizde bağlanarak sorunu çözebilirsiniz. Bir Microsoft Hesabınız varsa “Ağ ile Güvenli mod” u seçmelisiniz. Oturumunuza bir parola koyup deneyin. Şifreyi hatalı girmemeye çalışın.

Normal çevrimdışı güvenli mod yalnızca yerel hesaplar için çalışır. Bir Microsoft hesabınız varsa, parolanızı Microsoft hesap profilinizde bağlanarak sorunu çözebilirsiniz. Bir Microsoft hesabınız varsa “ağ ile güvenli mod” u seçmelisiniz. Oturumunuza bir parola koyup deneyin. Şifreyi hatalı girmemeye çalışın.

Hocam bilgisayar hesabı bana ait değil. Bilgisayarda oturum açılan hesap çok eski ve onun şifresi de elimde yok. Başka yolu yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı