Bitdefender total security 2014 çelik kasa sorunu

Natsu07

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 4 saat önce bidefender total security 2014 aldım bir tarama yaptırayım dedim o arada güncellemeler vardı bitdefender da onu da yükleteyim dedim aniden yeniden başlatılıyor dedi ve yüklenme ekranı geçtikten sonra siyah bir ekran ve şöyle bir yazı;

Bitdefender Çelik Kasa.

Bir şey de yazamıyorum ve capslock tuşunun ışığı habire yanıp sönüyor. Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeniden başlatıp, güvenli modda işletim sistemine girmeyi deneyin. Eğer giriyorsa son kurulan program sistemin çökmesine neden olmuştur, kaldırın.

Güvenlik yazılımları temiz formatlanmış bilgisayara kurulmalıdır. Daha önceden kurduğun güvenlik yazılımlarından dolayı çakışma, sistemdeki aktif zararlılar yüzünden ise de programın işlevsel çalışmasına engel olur. Sisteminde zararlı yazılım var muhtemelen. Bu yüzden de çelik kasa özelliğine almıştır kendini, dosyaları korumak için.

Temiz bir 8.1 kurulumu yapıp kurulumdan sonra ilk olarak BitDefender'ı yükleyin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı