Biten dizi sonrası hüzün ve boşluk hissi

420_T

Kilopat
Makaleler
2
Yabancı dizi hastası olarak Stranger Things'i bitirdim, 4. sezonu bekliyorum.
Ön yargılı davranmıştım, izledim öyle bir sardı ki 3 sezonu da 3-4 günde bitirdim, kendimi dizideki karakterlerin yerine koyup, onlarla özdeşleşiyorum. Öyle bir his ki o dünyada o çocuklardan biri olmak isterdim. Yahu ne zaman severek dizi bitirsem Bitince'de boşluğa düşüp üzülüyorum, hayatımda yakınımı kaybetmiş gibi sarsan bir his bu. Birkaç gün sürüyor genelde. En son avatarı bitirince olmuştu bu.
Biz bu dizileri eğlenip vakit geçirmek için izlemiyor muyuz arkadaş? Niye bitince üzülüyoruz... Bir daha dizi izlemeyeceğim.

Not: Sakın günde 1 sezon dizi izlemeyin, kötü oluyor. Tecrübeyle sabit.

Stranger Things'in 4. sezonu kadar saçma bir teaser yoktur. Hopper'un ölüp ölmediğini çok çok merak ediliyordu fakat 4. sezon teaserda bunu gösterdiler, saçma ve ben de Stranger Things'i çok hızlı bitirdim.

Diziyi bitirdim, pek beğendiğim söylenemez ama sıkılmadığımı söyleyebilirim sanırım.

Özellikle benim gibi bilim-kurgu sevenler için güzel bir seçenek olabilir. Eleven bana birini hatırlatıyor :)

O kadar dizi izlemek akıl işi değil, bu kadar dizi izleyen adam işsizdir ve öğrencidir. Bende 1.5 sene önce öyleydim keşke o zamanı daha iyi değerlendirseydim kitap okusaydım, dil öğrenseydim, ders çalısaydım artık önümde ki zamanları öyle değerlendireceğim. Siz katısını çıkarmışsınız.

Sevdiğim bir Anime'nin bitmemesi için hissettiğim hüzün. Ve bazı animeler için bir sonraki sonraki sezonun çıkmayacağını bilmek...

O kadar dizi izlemek akıl işi değil, bu kadar dizi izleyen adam işsizdir ve öğrencidir. Bende 1.5 sene önce öyleydim keşke o zamanı daha iyi değerlendirseydim kitap okusaydım, dil öğrenseydim, ders çalısaydım artık önümde ki zamanları öyle değerlendireceğim. Siz katısını çıkarmışsınız.
İkiside değilim. Kaç dizi izlediğimi yazmadım. Başarılar diliyorum size.

Sevdiğim bir Anime'nin bitmemesi için hissettiğim hüzün. Ve bazı animeler için bir sonraki sonraki sezonun çıkmayacağını bilmek...

Akame ga Kill! en güzel örneğidir. Bitireli 1 hafta oldu, hala etkisindeyim. Herkesi öldürdüler, sonra da bitirdiler. Çok saçma ama keşke Naruto gibi ömrü olsaydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı