Elektronik BitFenix BFG Gold 750W ATX 3.0 & PCI-e 5.0 3625 TL

Makaleler
4
Yer
İzmir

Çok iyi fiyat, anlık olarak daha iyisi yok.

Sizleri şu model ile kandırmaya çalışanlara da aldanmayın...

Çok iyi fiyat, anlık olarak daha iyisi yok.

Sizleri şu model ile kandırmaya çalışanlara da aldanmayın...

MSI MAG A750GL almayı düşünüyordum. 3993 TL şu anda en ucuz. Bu MSI'dan daha mı mantıklı bir seçim olacak?

Çok teşekkür ederim hemen sipariş geçiyorum umarım üzmez. İndirim bilgilendirmesi için ayrıca teşekkürler.

Rica ederim hayırlısı olsun. 3-4 kişiye aldırdım bu modeli. Şu ana kadar olumsuz bir geri dönüş olmadı. Aldırdığım bir kişi de yakınım zaten.

Evet daha mantıklı. A750GL ile aynı üreticinin aynı platformu, ancak iç yapıda BFG Gold daha kaliteli.
Hocam acaba RM750e neden kötü dediniz bilgilenmek için soruyorum. Bitfenix sessizligi nasildir. Aktif olarak RM750x V2 kullaniyorum ileriye yonelik PCIE 5.0 bir PSU gecisi dusunuyorum da. Bir defa redditde okumuştum RMe serisi sanırım Japon değil Taiwan diye ama.

Son düzenleme:
Hocam acaba RM750e neden kötü dediniz bilgilenmek için soruyorum. Bitfenix sessizligi nasildir. Aktif olarak RM750x V2 kullaniyorum ileriye yonelik PCIE 5.0 bir PSU gecisi dusunuyorum da. Bir defa redditde okumuştum RMe serisi sanırım Japon değil Taiwan diye ama.

Bu arada burada yazmadığım ek bilgiler var.

Lehimleme kalitesi, kullanılan kapasitörlerde marka problemi olmamasına rağmen model problemi, düşük kalitede bir seri. (Teapo SC serisi) @Andar Han geçen konuşmuştuk.

Hocam acaba RM750e neden kötü dediniz bilgilenmek için soruyorum.

Kötü değil aslında. Sadece biri diğerinden daha kötü olmak zorunda malum. RMe mesela 3200 TL civarlarına düşse alınır derdim. Her şey fiyatına göre.

Bu arada burada yazmadığım ek bilgiler var.

Lehimleme kalitesi, kullanılan kapasitörlerde marka problemi olmamasına rağmen model problemi, düşük kalitede bir seri. (Teapo SC serisi) @Andar Han geçen konuşmuştuk.

Kötü değil aslında. Sadece biri diğerinden daha kötü olmak zorunda malum. RMe mesela 3200 TL civarlarına düşse alınır derdim. Her şey fiyatına göre.
Maksat ileri dönük olsun, hep mid range kart aldigim icin 5070 icin dusunuyordum oneri icin tesekkurler.

Maksat ileri dönük olsun, hep mid range kart aldigim icin 5070 icin dusunuyordum oneri icin tesekkurler.

Bu arada hayır PSU değişmeyin. Dönüştürücü ile kullanırsınız. RM750X gibi bir PSU bırakılmaz, bıraksanız daha kalitelisini alamazsınız. V2 olan 2021 sürümü bir de. Şu an en iyi Gold sertifikalı modellerden birisi. BFG Gold daha alt kalitede bir ürün.

Bu arada hayır PSU değişmeyin. Dönüştürücü ile kullanırsınız. RM750X gibi bir PSU bırakılmaz, bıraksanız daha kalitelisini alamazsınız. V2 olan 2021 sürümü bir de. Şu an en iyi Gold sertifikalı modellerden birisi. BFG Gold daha alt kalitede bir ürün.
Konuyu daha çok kirletmek istemem son olarak, PCIE 5.0 Atx 3.0 işlevi sadece bir dönüştürücüyle de elde ediliyor mu yani?

Yeni konular

Geri
Yukarı