Elektronik BitFenix BPA 500W 80+ PSU 1055 TL

madsea25

Decipat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm zamanların en büyük indiriminde fiyatı.
Çok da abartılacak bir indirimi yok. Zaten ortalama 1.100 TL fiyatı vardı. 50 TL düşmüş...

Çok da abartılacak bir indirimi yok. Zaten ortalama 1.100 TL fiyatı vardı. 50 TL düşmüş...

600-700 liraya falan mı düşmesi lazım hocam. Geçen yaz 1500'lü civarda iken 1150-1200 bandına düşmüş son iki ayda. Şu an daha da fazla düşmüş. İndirim olması için %70 falan düşmesi gerekmiyor.

600-700 liraya falan mı düşmesi lazım hocam?
Hayır hocam nereden çıktı? Ben böyle bir şey söylemedim. Sadece yazdığınız cümlenin abartı olduğunu dile getirdim. Sadece 50 TL gibi bir indirim mevcut. Ben %70 düşsün falan demedim. Bu kadar tepki gösterip söylemediğim şeyleri kafanızda kurmanıza gerek yok.

1500 TL edecek bir PSU değil zaten. DeepCool PK-550D ve MSI MAG A550BN modelleri var. Bu PSU'nun hakkı bu fiyat.

Hayır hocam nereden çıktı? Ben böyle bir şey söylemedim. Sadece yazdığınız cümlenin abartı olduğunu dile getirdim. Sadece 50 TL gibi bir indirim mevcut. Ben %70 düşsün falan demedim. Bu kadar tepki gösterip söylemediğim şeyleri kafanızda kurmanıza gerek yok.

1500 TL edecek bir PSU değil zaten. DeepCool PK-550D ve MSI MAG A550BN modelleri var. Bu PSU'nun hakkı bu fiyat.

Yazdığım cümle “tüm zamanların en büyük indirimi” hocam. Yanlış olan ne var ki bunda? Daha düşük bir fiyatı görmemiş. 100 liralık bir indirim var bu da %10 bir indirim demek oluyor. Sıfır almak isteyen arkadaşlar için piyasadaki en uygun PSU şu an dandik markaları saymazsak.

Yeni konular

Geri
Yukarı