Bitfenix Nova Mesh M-ARGB beyaz kasa alınır mı?

Kasa gerçekten çok şıkmış bir de rica etsem kasayı oda ışığınız açıkken görebilir miyim nasıl durduğunu.
Görsellerdekinden çok daha canlı gözüktüğünü söyleyeyim.

Dosya Ekleri

• IMG_20230418_230012.jpg
    IMG_20230418_230012.jpg
    245,6 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20230418_225959.jpg
    IMG_20230418_225959.jpg
    107,4 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_20230418_225952.jpg
    IMG_20230418_225952.jpg
    156,1 KB · Görüntüleme: 57
Hayırlı olsun hocam :).

Montaj yaptığımda fotoğrafları atarım hocam almamdaki en büyük pay sizsiniz kasa konusunda incelemesini bile göremediğim için sayenizde çok faydalandım.

@havalinick hocam merhaba kasayı aldım fanları RGB kontrolücüden anakarta montajladim uzanan kablo ile fakat fanları kontrol edemiyorum BIOS'tan sizde de öyle mi?

Son düzenleme:
Montaj yaptığımda fotoğrafları atarım hocam almamdaki en büyük pay sizsiniz kasa konusunda incelemesini bile göremediğim için sayenizde çok faydalandım.

@havalinick hocam merhaba kasayı aldım fanları RGB kontrolücüden anakarta montajladim uzanan kablo ile fakat fanları kontrol edemiyorum BIOS'tan sizde de öyle mi?
BIOS üzerinden işlemci fanını kontrol edebilmeme rağmen ben de kasanın fanlarını kontrol edemiyorum. Sanıyorum ki doğrudan anakarta değil de kontrolcüden geldiği için oluyor. Kendi kendine hızını ayarlayabildiği için yapılıyorsa da pek uğraşmadım.

BIOS üzerinden işlemci fanını kontrol edebilmeme rağmen ben de kasanın fanlarını kontrol edemiyorum. Sanıyorum ki doğrudan anakarta değil de kontrolcüden geldiği için oluyor. Kendi kendine hızını ayarlayabildiği için yapılıyorsa da pek uğraşmadım.

Kendi kendine hızını ayarlamıyor sürekli aynı devirde dönüyor ekran kartım kasa kapalıyken aşırı ısınıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı