Diğer BitFenix Nova TG temperli camlı kasa 683 TL

Makaleler
12
Daha fazla  
Gelişmiş ön paneli sayesinde kasa içerisindeki gürültü ve fan sesleri minimum seviyeye indirilmiştir. Ön panelin yanlarındaki 134 hava deliği ile hava sirkülasyonu ise maksimum dereceye çıkarılmıştır. Onlarca bilgisayar bileşene ile soğutmak yerine hava akışıyla soğutma desteklenmiştir.

Açıklamaya patladım. Gürültü koruması nasıl oluyor? Tek tek saymışlar mı bir de o kadar deliği? :D

Açıklamaya patladım. Gürültü koruması nasıl oluyor? Tek tek saymışlar mı bir de o kadar deliği? :D

Ciddi ama. Ben de Corsair 270R kasa kullanıyorum hiç sesi çıkmıyor aletin. Mesh kasalar bir tık daha sesli oluyorlar eğer kulaklık kullanmıyorsan. Bendekinin iyi yanı sıcaklıklar 70'i de geçmiyor tabii bu BitFenix ne değerler sunar bilemem.

Ciddi ama. Ben de Corsair 270R kasa kullanıyorum hiç sesi çıkmıyor aletin. Mesh kasalar bir tık sesli oluyorlar eğer kulaklık kullanmıyorsan. Bendekinin iyi yanı sıcaklıklar 70'i de geçmiyor tabii bu BitFenix ne değerler sunar bilemem.
Sizin sıcaklık değerleriniz iyiymiş hocam. Ben sırf hava almadığı için zamanla içi cehenneme dönen Phanteks P 400S kasamı değiştirmek zorunda kaldım. O da pek sessizdi gerçi.

Sizin sıcaklık değerleriniz iyiymiş hocam. Ben sırf hava almadığı için zamanla içi cehenneme dönen Phanteks P 400S kasamı değiştirmek zorunda kaldım. O da pek sessizdi gerçi.

Baktım da çok kötü tasarlamışlar maalesef. Benimkinin görsellere bakarsan üzeri boydan boya açık, ön panelin 4 yanında da hava girişleri var. P400S'in sağında ve solunda hava giriş olmaması bozmuş, bazı NZXT'ler de aynı sorundan muzdarip.

Baktım da çok kötü tasarlamışlar maalesef. Benimkinin görsellere bakarsan üzeri boydan boya açık, ön panelin 4 yanında da hava girişleri var. P400S'in sağında ve solunda hava giriş olmaması bozmuş, bazı NZXT'ler de aynı sorundan muzdarip.

Evet sizin kasanın yanında Phanteks'in hava girişi yok denecek kadar küçük, altında ve üstünde birer parmaklık girişlere sahip.

Sonradan şöyle bir mesh front panel çıkardılar ama bunu da ben yakalayamadım. Sonra gittim NZXT H7 Flow aldım. Bilgisayarımın çektiği eziyet sona erdi 😌.

Geri
Yukarı