Diğer BitFenix Nova TG temperli camlı kasa 683 TL

Ciddi ama. Ben de Corsair 270R kasa kullanıyorum hiç sesi çıkmıyor aletin. Mesh kasalar bir tık daha sesli oluyorlar eğer kulaklık kullanmıyorsan. Bendekinin iyi yanı sıcaklıklar 70'i de geçmiyor tabii bu BitFenix ne değerler sunar bilemem.
Hocam güncel sessiz ve güzel kasa öneriniz ne olur? Odada helikopter var sanki o derece ses çıkıyor. PSU'lu olursa daha iyi olur ama olmazsa da sorun değil. Bütçe vermek istemiyorum sağlamsa kasa eğer taksit falan bi şekilde alıcamda f/p olursa sevinirim

Oradaki kasalar ne kadar büyük farkındasın dimi hacim olarak?

Attığın kasa ile kıyaslanabilir mi sence bunlar?
Mesh bitti bu çıktı... İlerleme var...

Oradaki hacimli kasalar 2750 TL, 3500 TL, bu kasa 680 TL...

Zaten bu kasayı 4 bin dolarlık PC toplayan adam almayacak.

Diğer taraftan listede bu Bitfenix'ten hacimli de küçük de kasa var...

201 x 437 x 465 mm (G x Y x D)

Hocam güncel sessiz ve güzel kasa öneriniz ne olur? Odada helikopter var sanki o derece ses çıkıyor. PSU'lu olursa daha iyi olur ama olmazsa da sorun değil. Bütçe vermek istemiyorum sağlamsa kasa eğer taksit falan bi şekilde alıcamda f/p olursa sevinirim

İçerideki fanlar ve PSU da önemli bilemezsin. Benim 4-5 senelik PSU traktör gibi çalışıyordu yenisinden çıt çıkmıyor. Kasa fanlarımı da sessiz modellerden seçiyorum.

Yoksa önü kapalılar içeride kıyamet kopsa da tüm sesi keser diye bir durum yaşanmıyor. Hafif gürültüyü sessize çevirebilir yalnızca. Lancool 205'e göz atılabilir.

Geri
Yukarı