Bitirmelik GTA oyunu önerisi

Daha fazla  
Merhaba, GTA 6 fragmanı çıktı ve çok sevindim. Çocukluğumu GTA oyunlarıyla geçirmiş biri olarak sadece GTA 5'i bitirdim. Bundan dolayı gerçekten rahatsızım. Bundan dolayı bir tane daha oyunu bitirmek istiyorum sizce hangi oyunu bitirebilirim? GTA San Andreas, GTA Vice City çok yakın geliyor aslında GTA 5'ten sonra bitirecektim fakat grafikler çok düşük geldi vazgeçmiştim belki şu an daha iyi gelir. Biraz zor tabii ki 2004 de çıkan oyunu bitirmek fakat yine de bitirmeyi denemek istiyorum.

Merhaba, GTA 6 fragmanı çıktı ve çok sevindim. Çocukluğumu GTA oyunlarıyla geçirmiş biri olarak sadece GTA 5'i bitirdim. Bundan dolayı gerçekten rahatsızım. Bundan dolayı bir tane daha oyunu bitirmek istiyorum sizce hangi oyunu bitirebilirim? GTA San Andreas, GTA Vice City çok yakın geliyor aslında GTA 5'ten sonra bitirecektim fakat grafikler çok düşük geldi vazgeçmiştim belki şu an daha iyi gelir. Biraz zor tabii ki 2004 de çıkan oyunu bitirmek fakat yine de bitirmeyi denemek istiyorum.
Gta 4'ü oynayın kesinlikle, mükemmel bir oyun. Bir de spoiler yememeye çalışın.

Oynamadıysanız GTA 4 ve bence San Andreas.

Hocam şimdi 4 bitireceğim san andreasta aklım kalacak geri döneceğim bakacağım grafikler kötü geliyor sonra 3 ay bekleyip bitireceğim. Ben şöyle bir yol çizdim kendime:

San Andreas
Vice City
GTA 3 (Belki)
GTA 4 (Kesin)
GTA 5 (2. Kez Bitireceğim)

Sizce nasıl? Şu sınavlar bitsin sabaha kadar oynayacağım ya .d

Hocam GTA 3 aralarında en eskisi onu ilk oyna yoksa diğerlerinden sonra sarmayabilir haritası filan çok küçük. Sonra Vice City oyna onunda haritası küçük ama çok güzel bir oyun sonra San Andreas ve 4-5'i bitirirsin.

Hocam GTA 3 aralarında en eskisi onu ilk oyna yoksa diğerlerinden sonra sarmayabilir haritası filan çok küçük. Sonra Vice City oyna onunda haritası küçük ama çok güzel bir oyun sonra San Andreas ve 4-5'i bitirirsin.
Ya hocam şimdi girdim San Andreasa eskiden güzel geliyormuşta şimdi nesli geçti. Yani artık iğrenç geliyor. Kamera ayarları bir garip animasyonlar kesik kesik bazı yerlerden zıplanmıyor. Bunlar normal çünkü 20 sene önce çıkan bir oyun fakat ben artık yeni nesil oyunlara çok alıştığım için oynayamıyorum nedense. Ne yapsam bilemedim zevk alamıyorum oynarken hocam zevk almadığım şeyi de oynamak istemiyorum. GTA 5 oynayım boş boş gezeyim daha zevkli ben gidip GTA 5 oynayacağım indiriyorum zaten. Çok garip geldi ne bileyim. Ama küçükken saatlerce hiç kalkmadan oynardım çok sarardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı