BitTorrent üzerinden indirme yaparken anlık donmalar nasıl düzeltilir?

"PHANTOM"

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bit Torrent'te indirme yaparken yaklaşıp yarım saat gibi bir süreden sonra bilgisayarda anlık donmalar başlıyor ufak ufak ve Malwarebytes sürekli malware, trojan gibi farklı farklı virüs uyarıları veriyor. Gerçekten virüs mü var? Ve bit Torrent'teki sorun genel mi yoksa sadece bende mi var?

SS alıp atabilir misiniz? Verdiği uyarıyı tam olarak görmek isterim.
Sürekli qbittorrent.exe olarak gözüküyor zaten virüs kaynağı. Bi worm buluyor bi trojan buluyor bi malware buluyor değişiyor yani.
Ekran görüntüsü 2024-05-01 202118.png

Bu qBittorrent ile ilgili forumlarda tartışılan bir şeydi. Ben de Malwarebytes kullanırken uyarı veriyordu. Bir dosyayı indirirken bir sürü IP adresine veri gönderdiğiniz için ve IP adresi görüntülendiği için oluşan bir durum. Zararlı bir yazılım yok yani. Kasma ile ilgili tam uyarı verirken mi oluyor biraz açabilir misiniz?

Attım ya zaten ?
Yanlışlıkla aynı mesajı atmıştım kusura bakmayın.

Bu qBittorrent ile ilgili forumlarda tartışılan bir şeydi. Ben de Malwarebytes kullanırken uyarı veriyordu. Bir dosyayı indirirken bir sürü IP adresine veri gönderdiğiniz için ve IP adresi görüntülendiği için oluşan bir durum. Zararlı bir yazılım yok yani. Kasma ile ilgili tam uyarı verirken mi oluyor biraz açabilir misiniz?

Tam bu mesajı yazarken bilgisayar sapıttı sanırım yarım saat sonra böyle oluyor Bit Torrent'te. Az önce Malwarebytes uyarı verdi gene donmaya başladı bilgisayar zar zor durdurdum indirmeyi. İndirmeyi de durdurup Bit Torrent'ten çıkıp tekrar girdiğimde anca çözülüyor sorun. Az önce de donmadan dolayı siyah oldu ekran 2 3 saniye sonra tekrar geldi.

Yanlışlıkla aynı mesajı atmıştım kusura bakmayın.

Sorun yok olur öyle :).

Ve her seferinde normal tarama yapıyorum Malwarebytes'den hiçbir şey bulmuyor.

Böyle bir sorunu sadece bu programda yaşıyorsanız donanımsal bir şey yoktur bence. İndirdiğiniz dosya mı tehlikeli :)
Web de falan gezinirken veya oyun oynuyorsanız oynarken böyle şeyler yaşıyor musunuz?

Böyle bir sorunu sadece bu programda yaşıyorsanız donanımsal bir şey yoktur bence. İndirdiğiniz dosya mı tehlikeli :)
Web de falan gezinirken veya oyun oynuyorsanız oynarken böyle şeyler yaşıyor musunuz?
Hayır yaşamıyorum. Dosya indi ve herhangi bir sorun yok şuan :)

Yeni konular

Geri
Yukarı