BitTorrent ve uTorrent farkı nedir?

BitTorrent de kaynaklara daha hızlı bağlanıyor ve daha hızlı iniyor bir de utorret de reklam var normal sürümde o da RAM yiyor.

Güvenlik duvarı erişimine izin verin, bilmiyorsaniz internetten bakıp 5dakika içinde port açmayı öğrenebilirsiniz.

Alternatif olarak qbittorrent öneriyorum, reklam yok ve daha az kaynak harcıyor.

Daha hızlı indirmesi için herhangi bir ayar çekmem lazım mı indirdiğim gibi indirmeye başlayayım mı?

Ben hiç ayarlarıyla oynamadım. İkisini de kullandım BitTorrent hızlı. İstersen ayarları kurcala belki daha da hızlı iner. Fiber internet varsa pek ona da ihtiyaç duymazsın.

BitTorrent ile uTorrent aynı. İkiside reklam dolu, daha hızlı indiriyor diye bir şey yok.

qBittorrent'i mi diyorsun? O farklı, açık kaynak ve reklamsız. Ama tüm torrent uygulamalarının hızı aynıdır. Hız seederlara bağlı bir şey.

U torrent kaynak kodları kapalıdır yani özel mülkiyet yazılımlar kategorisine dahildir. Bu tür yazılımların genel sorunu, kaynak kodları açık ve incelenebilir olmadığı için özellikle gizlilik anlamındaki vaadlerini kanıtlayamaz. Ayrıca çok büyük bir kısmı ücretlidir ya da ücretsiz sürüm versiyonunda bol bol reklam içerir.

Bittorrent ise açık kaynak kodlu ve şeffaf bir programdır. Güvenle kullanabilirsiniz.

Not:qbittorrent ile karıştırmışım.

Geri
Yukarı