Bitwarden keyring nasıl yapılır?

enes5519

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Bitwarden'i artık şifre yöneticim olarak kullanmak istiyorum fakat bunu her yerde yapmak istediğimden dolayı bazı sıkıntılar doğabiliyor. Linux'ta KDE wallet, GNOME keyring gibi secret-tool backendleri hakim fakat bunun bitwarden için olanını kullanan var mı aranızda? Bazı projeler buldum fakat güvenemedim açıkçası kullanan varsa aydınlatırsa bizi sevinirim. Bulduğum projeler:

- bitwarden-keyring
- bitw

Ha bu arada bitwarden yerine önerebileceğiniz keyringi olan Cloud password Manager'da önerebilirsiniz.

Edge var alsında, Android'de de şifre yöneticisi olarak kullanabilirsin.
Windows'da sistemde yüklü ise öneririm.

Myki vardı, 2'li doğrulama içinde ayrı bir bölümü var ama sürekli ".myki" olarak yedek bulundurmak zorundasın, yeni bir cihaz eşlerken, diğer cihazlara erişimin yoksa şifreler için soğuk su içersin.

Windows'da sistemde yüklü ise öneririm.
1642781982972.png

Edge kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Arkadaşlar Bitwarden'i artık şifre yöneticim olarak kullanmak istiyorum fakat bunu her yerde yapmak istediğimden dolayı bazı sıkıntılar doğabiliyor. Linux'ta KDE wallet, GNOME keyring gibi secret-tool backendleri hakim fakat bunun bitwarden için olanını kullanan var mı aranızda? Bazı projeler buldum fakat güvenemedim açıkçası kullanan varsa aydınlatırsa bizi sevinirim. Bulduğum projeler:

- bitwarden-keyring
- bitw

Ha bu arada bitwarden yerine önerebileceğiniz keyringi olan Cloud password Manager'da önerebilirsiniz.

Projeler opensource. İçine yatmayan bir sorun varsa içeriğine göz gezdirebilirsiniz. Dert edilmesi gereken bir konu değil.

Ya tabii ki öyle fakat şöyle bir durum var bunların tam olarak çalıştığından emin değilim ondan dolayı bir öneriniz var mı diye sormak istedim açıkçası. En kötü indirip deneyeceğim birini.

Yeni konular

Geri
Yukarı