Bıyık problemi

Akerfeldt

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Arkadaşlar uzatmadan konuya giriyorum, bir çoğunuzun bu sorunu yaşadığından eminim.

Yahu benim bıyığım kısayken ortası birleşiyor, ama bıyığım 1-2 hafta sonra iyice uzadığında ortası çıkmıyormuş gibi gözüküyor. Dışarıda gözlemlediğimde çoğu erkekte aynı problem var. Yani bıyık uzayınca ortadan bıçakla ikiye ayrılmış gibi çirkin duruyor. Onun haricinde bu bıyık uzayınca dudağın bir kısmı boş kalıyor. Aşağıda attığım İnanç Konukçu'nun bıyığı çok iyi bir örnek, dudağın bir kısmı açıkta duruyor.

Yahu ben bu problemi nasıl çözerim? Yani bazı kişilerde böyle bir sorun yok, bıyıkları kısayken de uzunken de birleşiyor, acaba onlar nasıl yapıyor da düzgün bir bıyıkları oluyor bilmiyorum.

Hayalet.jpg

Son düzenleme:
Araştırdığım birkaç makalede kesin olmamakla birlikte bu bıyık şekli Cengiz Han'dan gelme bir genetik. Bildiğimiz üzere 16 milyon Toruna sahip bir hükümdardan bahsediyoruz. 😂

Fotoğraftaki gibi bir bıyık mı istiyorsun😀?
Sen yanlarını kısaltırsan dudağının üzerine sarkma yapmaz zaten. Sakal ve bıyığın gür değilse uzatmamanı tavsiye ederim.
Senin attığın fotoğraftaki adamın bıyk ve sakalı hiç toparlanmamış ondan kötü geliyordur.

Dosya Ekleri

• images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    8,5 KB · Görüntüleme: 318

Yeni konular

Geri
Yukarı