Biyoloji hocasının kullandığı not programı nedir?

Yusufsendogan

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Samsung tablette notes uygulamasını kullanıyorum. Ama aşağıdaki hocanın kullandığı uygulama dikkatimi çekti. Sağa sola 2'li sayfa açıp alt sayfa da ekleyebiliyor daha fonksiyonel geldi. Sizce hangi programdır bu? Tablet üzerinde kullanıyor kendi de.

Dosya Ekleri

• Yeni Sekme - Google Chrome 18.05.2024 19_38_06.png
    Yeni Sekme - Google Chrome 18.05.2024 19_38_06.png
    2 MB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung tablette notes uygulamasını kullanıyorum. Ama aşağıdaki hocanın kullandığı uygulama dikkatimi çekti. Sağa sola 2'li sayfa açıp alt sayfa da ekleyebiliyor daha fonksiyonel geldi. Sizce hangi programdır bu? Tablet üzerinde kullanıyor kendi de.

Bu hocanın kullandığı tablet iPad, Notability veya good notes olması lazım uygulama.

Ben de Notability'i kullanan bir hoca olarak pek benzetemedim. Ama sayfa tasarımı ile alakalı olduğu da aşikar. Acaba video linki atabilir misin? Bir inceleyelim. Ben Notability'den aşırı memnunum bu arada. Ve 1 yıldan fazladır kullanıyorum.

Edit: Bahsi geçen adamın videolarını izledim. Notability'deki yazılımları kullanıyor. Burada kullandığı araç lazer yazım aracı mesela. Arka planı ise bir defter tasarımında kullanmış sanırım sizin görselinizde.

Dosya Ekleri

• IMG_0177.png
    IMG_0177.png
    795,9 KB · Görüntüleme: 11

Yeni konular

Geri
Yukarı