Biyoloji sistemler kaç günde biter?

Matematiği de ezberleyerek mi öğrendik?

Evet. Soruyu çözmek için gerekli olan adımları ebzerlerlemek için bir sürü çıktı alıp 1 hafta konuyu anladıktan sonra anladıktan diyorum soruyu çözerkende hızlıca bilgiyi aklına getirmek istiyorsan fark ettirmeden ebzelemişsin demektir kandırmayın hocam bir insan beyni defalarca gördüyse yada konuyu ebzerlemez ise tutamaz aklında.
Evet. Soruyu çözmek için gerekli olan adımları ebzerlerlemek bir sürü çıktı alıp 1 hafta konuyu anladıktan sonra anladıktan diyorum soruyu çözerkende hızlıca bilgiyi aklına getirmek istiyorsan fark ettirmeden ebzelemişsin demektir kandırmayın hocam bir insan beyni onlarca konuyu ebzerlemez ise tutamaz aklında.

X konusu için A, B, C, D, E, F, G gibi değişkenler olduğunu varsayarsak bu da soru için gerekli bilgiyi ebzelemek anlamına gelir gerisi ise senin mantığına kalır.

Evet. Soruyu çözmek için gerekli olan adımları ebzerlerlemek bir sürü çıktı alıp 1 hafta konuyu anladıktan sonra anladıktan diyorum soruyu çözerkende hızlıca bilgiyi aklına getirmek istiyorsan fark ettirmeden ebzelemişsin demektir kandırmayın hocam bir insan beyni defalarca gördüyse ya da konuyu ebzerlemez ise tutamaz aklında.

X konusu için A, B, C, D, E, F, g gibi değişkenler olduğunu varsayarsak bu da soru için gerekli bilgiyi ebzelemek anlamına gelir gerisi ise senin mantığına kalır.

Biri şunu açıklamasını istiyordum. Demek istediğinizi anladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı