Biyoloji'den yanlış çıkmasına rağmen branş denemesine başlanmalı mı?

pard

Femtopat
Daha fazla  
Biyolojiden ders videoları izliyorum, notlar alıp çalışıyorum fakat soru bankasındaki soruları yapamıyorum. 12 soru oluyorsa 1 testte ben yalnızca 6-7 tane güzel yapabiliyorum. TYT biyolojide çalışmadığım 1 konu kaldı mitoz ve mayoz.

Soru bankasında soruları yapamama rağmen branş denemesine başlamalı mıyım? Yoksa nasıl çalışmalıyım bu derse? Matematik, fizik daha zor derler ama ben onlarda hiç zorlanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biyolojiden ders videoları izliyorum, notlar alıp çalışıyorum fakat soru bankasındaki soruları yapamıyorum. 12 soru oluyorsa 1 testte ben yalnızca 6-7 tane güzel yapabiliyorum. TYT biyolojide çalışmadığım 1 konu kaldı mitoz ve mayoz.

Soru bankasında soruları yapamama rağmen branş denemesine başlamalı mıyım? Yoksa nasıl çalışmalıyım bu derse? Matematik, fizik daha zor derler ama ben onlarda hiç zorlanmıyorum.

Biyolojiye hiç video izleyerek çalışmadım ilk önce özet okuyup sonradan 3-4 test çözüp testte yaptığım yanlışları bir kağıda not alıyorum diğer testleri çözerken bu kağıda göz atarak ve çözemediklerimi ekleyerek kitaptaki konuyu bitirip konuya göre deneme çözüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı