Bizdehesapli.com güvenilir mi?

Zefrox

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler, toplayacağım pc için kasa alacağım ve bu sitede uygun fiyatlı modelini buldum. Site güvenilir mi, ürünlerde sorun çıkar mı, çıkarsa teknik destek iyi ilgileniyor mu gibi soruları cevaplarsanız sevinirim.

Bu arada siteyi dün ASUS'un sitesinde gördüm ama bugün kaldırmışlar

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknik işi falan bilmem ama site güvenli diye hatırlıyorum. Çoğu kişi buradan R5 1600 AF FSP CMT110 ve FSP 500W almıştı sorun olmadı. Tabii son günlerde nasıldır bilmem.

Bunların sahte olma ihtimali de var, siz hiç bu siteden alışveriş yaptınız mı ya da yapan tanıdığınız var mı?

Geçen ayın 1 nde 27 Inc AOC marka 27B2H IPS monitör aldım sapa sağlam sorunsuz çok hızlı bir şekil de de geldi. Aynı marka aynı mağaza ismi ile Trendyol'da idi sanırım, monitör fiyatı biraz daha fazlaydı. Direk buradan alışveriş yaptım, daha uyguna aldım, sıkıntı yaşamadım. Yine de siz bilirsiniz ben en ufak sorun yaşamadım. Benim tecrübem bu oldu. N11, Gittigidiyor veya Trendyol mağazalarının birin de bu mağaza var.

Geçen ayın 1 nde 27 Inc AOC marka 27B2H IPS monitör aldım sapa sağlam sorunsuz çok hızlı bir şekil de de geldi. Aynı marka aynı mağaza ismi ile Trendyol'da idi sanırım, monitör fiyatı biraz daha fazlaydı. Direk buradan alışveriş yaptım, daha uyguna aldım, sıkıntı yaşamadım. Yine de siz bilirsiniz ben en ufak sorun yaşamadım. Benim tecrübem bu oldu. N11, Gittigidiyor veya Trendyol mağazalarının birin de bu mağaza var.
kasayı burdan alacağım o zaman, bi sorun çıkmaz umarım

Kasayı buradan alacağım o zaman, bir sorun çıkmaz umarım.

Dostum inan bir şey diyemem, benim tecrübem oldu sadece bir daha ihtiyacım olursa alırım, alışveriş mutlaka yaparım tabii ihtiyacıma göre. 2 gün de geldi, gittim, beklemeden kendim aldım kargodan geldim. Sıkıntı yaşamadım, sıkıntı yaşamazsın, sıkıntı yaşarsın da diyemem. N11'den gelen ürünüm de bile sıkıntı yaşadığım oldu. Ama bir sorun yaşayacağını sanmam, şöyle ki, sorun olsa bile kargoyu almadan muhakkak içini aç bak, sözleşme de şu yazıyor. Kargo gelir seni bulamaz giderse, ürün kargoda taşınır iken sıkıntı, darbe yaşamışsa bile ürün sana fatura edebilirler. Ben de zaten gittim devrisi günü beklemedim, sen de öyle yapabilirsin. Kargo geldiğin de sen almaya bak, yoksa ne olabilir ki? Fos bir mağaza değil bunu belirteyim, alışveriş yapılabilecek bir mağaza. Dediğim gibi, kuryenin yanın da teslim alırken aç bak, sıkıntı varsa zaten tutanak tutulacak hakkını sonuna kadar arayabilirsin. Bu ara da mesaj atmıştım cevap alamadım. sipariş vermeden önce, ürün ile alakalı

Geri
Yukarı