BizdeHesaplı Güvenilir mi?

Berkay4154

Kilopat
Sosyal'de 7 sene önce açılmış bir konu var ama orada pek tatmin edici bir şey bulamadım. Vatan'da %18 KDV indirimi vardı bir parçayı alamadım da burada buldum ama daha önce alışveriş yapan var mı? Ürünler üretici garantili mi geliyor? Firma ile iletişim sağlayan varsa yardımcı oluyorlar mı?

Geçenlerde gözüme ilişti. Merak edip biraz inceledim. 2001'den beri aktiflermiş ancak ürün yelpazesi oldukça kısıtlı. Destek hattı olması olumlu bir durum ancak tercih eder miyim? Muhtemelen hayır. Biraz daha doyurucu olmaları gerekir. O hissiyatı alamadım.

Alışveriş yaptım, sorun yaşamadım. Stoklarında varsa kargoluyorlar aynı gün, hatta kargo saatini geçmişti sipariş verdiğimde, arayıp rica ettim vermişler kargoya. Memnun kaldım. :)

Biraz daha araştırma yaptım. Stok bittiğinde belirtmiyorlar ve kargo çok uzun sürüyormuş. Güvenilir site lakin kargo zaman alabilir. Başka sitelere yöneleceğim büyük ihtimalle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı