Bizdehesapli guvenilir midir?

Ben hiç Bizdehesaplı'dan alışveriş yapmadım, ancak Sosyal üzerinden alışveriş yapıp memnun olanları görmüştüm. Site hakkında şunu söylemek isterim, arayüzü gayet güvenilir gözüküyor. Bir Nanokatalog veya Boss Bilişim gibi gel seni kandırayım havası vermiyor :D.

Tam tersi bence arayuzu güvensizlik veriyor. Üstüne fiyatların çok iyi olması ve kargonun hızlı olacağının iddia edilmesi de baya çıtayı yükseltiyor .

Aksine bütün online satış platformlarında mağazaları olan online satış sitesi. Daha önce 3 defa alışveriş yaptım gayet iyiydi sorunsuz alışveriş yapabilirsiniz gönül rahatlığı ile. Kargolama işlemleri hızlı, iletişimleri gayet hızlı ve tatmin edici n11.com üzerinden yaptığım alışveriş için dedim bunları

Bugün ben de Ryzen 5 3500, 16GB RAM, FSP PSU ve Samsung 970 Evo siparişi verdim. Fiyatları diğer sitelerin hepsinden daha uygundu. 4-5 saat içinde sipariş hazırlandı hatta kargoya da verildi. Kargonun yarın ulaşacağı yazıyor. Bakalım kargo geldiğindeki görüşlerimi yazarım. Endişeliyim açıkçası umarım bir sorun ile karşılaşmam.

Geri
Yukarı