İncehesap guvenilir midir?

Snoxyy

Hectopat
Daha fazla  
İncehesap.com'dan Laptop almayi dusunuyorum ama guvenilir midir emin olamadim. Karttan parayi cekip bilgisayari gondermeme, kutudan baska bisey cikmasi ya da kargonun cok gec gelmesi gibi durumlarla karsilasma şansım var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim Bilgilere göre mantıklı bir site örneğin alıcağınız 200 tl lik şey 160 tl ama diyelimki yanında başka bir şey alcaksınız 220 tl civarında oluyor ucuz gibi zöüken ama para dengesi olan bir site . rahatlıkla alışbveriş yapabilirsiniz . İyi forumlar

Kesinlikle güvenilir bir site lakin cep telefonu alırken faturaya IMEI yazmalarını belirtin. Bazen yazmayı unutuyorlar. Bir kaç kez şahit oldum.

Bilgisayarımın neredeyse tamamını o siteden topladım. SSD, HDD, RAM'ler, anakart, işlemci, monitör, klavye bileşenlerini buradan aldım. Hatta almak istediğim ekran kartı ve güç kaynağı stoklarında olsaydı tamamını o siteden alırdım. İçin rahat olsun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı