Bize Uzaylı olarak gösterilenler

Purposective

Hectopat
Daha fazla  
Bize uzaylı olarak gösterilenler sizce de insan ırkına benzemiyor mu ?
Yani benim bundan anlatmak istediğim (tabii kendi düşüncem bazılarına çok saçma gelecek) acaba uzaylı diye bildiklerimiz insan ırkının evrimleşmiş ve teknoloji yönünden üst düzeye gelmiş canlılar mı?
Belki de geçmişte MARS'ta yaşayan insan ırkı vardı, orada yaşam kötüye gitmeye başlayınca bu canlılar evrende başka gezegenlere dağılıp koloni oluşturmuşlardır. Her biri yerleştiği gezegenlere uyum sağlamak için evrim geçirmiştir ve bizim şu an dile getirdiğimiz farklı uzaylı tipleri ortaya çıkmıştır. Belki de bize saldırmamalarının sebebi onların soyunun en gelişmemiş parçası olmamızdır. Yani benim düşüncem böyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5:23'te söylendiği gibi, belki de gelişmiş insan medeniyeti çıkan doğal afetler veya savaşlar neticesinde yok olarak teknolojik anlamda başa dönmüşlerdir.

Çok eski yıllarda yapılmış olan mısır piramitlerinin üzerinde resmedilen cisimler var. Uçak vs. Ve piramitlerin her bir taşının ağırlığının oldukça fazla olduğu söyleniyor. Yani insan gücüyle kaldırılması zor bir ihtimal, belki de geçmişte uzaylı dediğimiz şeyler gelip insan ırkına yardım etmiş olabilir daha sonrasında insan ırkı da hayretler içerisinde görmüş olduğu cisimleri resmetmiş olabilir.

1/Başka gezegenlerde yaşam olması gerektiğini düşünmek ayrı şey bize uzaylı diye yutturulan şeyleri kabul edip etmemek ayrı şeydir.

2/Muhtemelen canlılığın başladığı tek gezegen değiliz. Sayısız gezegene sahip evren milyarlarca yaşında.

3/Biz insan ırkı olarak belli bir düzeyde evrimleştik. Evrim sürecinde bizden daha başarılı olan ve gene insan olarak tanımlayabileceğimiz bir ırk Mısır piramitlerini yaptığı gibi, bir şekilde normal insanlardan gizlenip başka gezegenlere gitmenin yolunu binlerce yıl önce keşfetmiş olabilir.

4/Roswell olayı gibi şeyler asparagastır.

a/Işık hızından daha hızlı giden uzaylılar cesetlerini neden dünyada bırakıyorlar?

b/Neden hep Amerika' yı ziyarete geliyorlar? Hindistan, Sudan vb. gibi yerleri beğenmiyorlar mı?

c/Bu kadar zeki varlıklar bir uzay gemisini kullanamayacak kadar beceriksiz mi? Yakıtlarının ne kadar yeteceğini hesaplayamadılar mı?

d/İlla ki dünyaya gelmeleri şart mı? Uzaktan gözlemleseler olmuyor mu? Biz karıncaları inceleyeceğimiz zaman illa aralarına mı karışıyoruz?

Bize uzaylı olarak gösterilenler sizce de insan ırkına benzemiyor mu ?
Yani benim bundan anlatmak istediğim (tabi kendi düşüncem bazılarına çok saçma gelecek) acaba uzaylı diye bildiklerimiz insan ırkının evrimleşmiş ve teknoloji yönünden üst düzeye gelmiş canlılar mı ?
Belki de geçmişte MARS da yaşayan insan ırkı vardı orada yaşam kötüye gitmeye başlayınca bu canlılar evrende başka gezegenlere dağılıp koloni oluşturmuşlardır.Her biri yerleştiği gezegenlere uyum sağlamak için evrim geçirmiştir ve bizim şuan dile getirdiğimiz farklı uzaylı tipleri ortaya çıkmıştır.Belki de bize saldırmamalarının sebebi onların soyunun en gelişmemiş parçası olmamızdır.Yani benim düşüncem böyle.
Ben de tamı tamına senin gibi düşünüyorum. Hatta kur an da geçen ilk insanlar olan Hz. Adem ile Hz. Hava'nın mars'tan kovulduklarını felan düşünüyorum. Cennetten kovulma derken martstaki o teknoloji ve gelişmişliği kastetmiş olabilir.

Size uzaylı olarak gösterilenler aslında uzaylı olmadığı için olmasın :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı