BJK - Göztepe, GS - Malatya skor tahmini

Galatasaraylı olarak Beşiktaş kendine gelip tek farkla kazanacaktır. Bizde büyük ihtimal 3-1 yeneriz. Beşiktaş şampiyon olur. Son maçlarda çok daha iyiyiz ancak Beşiktaş için de ölüm kalım maçı.

@ACExACE

Falcao'nun yerinde diagne olsaydı şu zamana kadar evini bile ateşe verirlerdi... Sırf adı var diye taraftar çok duygusal davranıyor ancak ben genel açıdan vasat bir performans içinde olduğunu düşünüyorum. Fiziği de eski durumunda olmadığı için tırnağa çıksa 2 hafta göremiyoruz kendisini... Takım halinde bir Sinerji için yedek kulübede yer verilebilir. Ancak şu noktadan sonra ileri uca mostafa Mohamed'i de koysanız elinden geleni yapacaktır.

Hocam diagnenin kıymetini maalesef bilemiyoruz cidden iyi futbolcu aslında.

@EZİC AJANI

Diagne'nin hal ve hareketleri de kendisine olan inancı sarsıyor. Belki sistemden de kaynaklı kendisini tam gösteremiyordur ama "al, at" denen pozisyonlarda da küfür edilecek işlere imza atmıştı yani. Adamın bitiriciliği cidden vasat. Daha alt seviye bir takımda size gelen topların sayısı ile rakiplerin sizi çok önemsememesi gol atmanıza sebep olabilir. Ama seviyesi yüksek bir takımda her pozisyon değerli oluyor ve markaj görme durumunuz artıyor. Diagne, izlenim olarak "çalışıyor" ibaresi oluştursaydı taraftar yine de sahiplenirdi. Bunun en büyük örneği: Martin Linnes'tir. Vasat bile değil. Ama bir şekilde çabaladığını görebiliyorsunuz. Bazen bu tür efektif davranışlar bile sizi kulüp içinde farklı bir konuma getirebilir.

@ACExACE

Bu konuda fikirlerimi belirttim. Galatasaray futbolcusu saatçi gibi dolaşmamalı. Performansı da dalgalı olunca çok göze batar.

Galatasaray'lı olarak Beşiktaş kendine gelip tek farkla kazanacaktır. Bizde büyük ihtimal 3-1 yeneriz. Beşiktaş şampiyon olur. Son maçlarda çok daha iyiyiz ancak Beşiktaş için de ölüm kalım maçı.

Hocam ölüm kalım olunca Galatasaray 1 0 önde buluyorum ben.
Olan bu sezon belhandaya oldu.
Emre akbaba cidden son haftalar da iyi işler yapıyor penaltıyı da atsa şampiyonluk kesindi.

Yeni konular

Geri
Yukarı